[ad_1]

جئونگ شوانگ توضیح داد “موارد خصوصی … من هرگز قانون شکنی نکرده ام”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]بهترین بازیگر زن ژنگ شوآنگ (鄭 بود ، 30 ساله) توسط اختلافات در مورد فوریت زایمان و سقط جنین از طریق مادران جایگزین نابود شد. معروف است که جانگ هنگ ، عاشق سابق جئونگ شوانگ ، این ادعا را داشته است. عکس با داده های جئونگ شوانگ. <사진출처: 웨이보>

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-sung Moon = ژنگ شوانگ بازیگر نقش اصلی زن چین (30 爽 30) در اختلافات بر سر زایمان و سقط جنین از طریق مادران جایگزین گرفتار شد.

به گفته کانال سرگرمی چینی Groom King در نوزدهم ، معشوق و شوهر سابق ژانگ هنگ بازیگر ژنگ شوانگ این جمله را روز گذشته از طریق یک حساب Weibo بیان کرد و باعث جنجال شد.

ژانگ هنگ ادعا می کند که او در ایالات متحده مخفیانه با یونگ شوانگ ازدواج کرده و در فوریه و مارس 2019 دو مادر جانشین را برای به دنیا آوردن فرزندان خود استخدام کرده است.

با این حال ، این دو حدود 7 ماه پس از بارداری مادران جایگزین از یکدیگر جدا شدند.

جئونگ شوانگ سقط جنین را ترویج می کند ، اما مادران جایگزین از سقط جنین و بچه دار شدن امتناع می ورزند.

شناخته شده است که کودکانی که شهروند آمریکایی هستند برای بازگشت به چین به رضایت مادرشان ژنگ شوآنگ احتیاج دارند اما ژنگ شوانگ از این کار امتناع می ورزد ، بنابراین معلوم است که آنها در ایالات متحده باقی مانده اند.

ژانگ هنگ حتی متن سقط جنین چونگ را منتشر کرد.

ژانگ هنگ گفت: “این درست نیست که من به ایالات متحده فرار کردم. این به این دلیل است که من مجبور شدم از دو کودک کوچک محافظت کنم. من می خواهم از آنها محافظت کنم.”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]ژنگ شوانگ بازیگر نقش اصلی زن چینی (鄭 爽 ، 30 ساله) با اختلاف نظر در مورد ضرورت زایمان و سقط جنین از طریق مادران جایگزین همراه شده است. معروف است که جانگ هنگ ، یکی از عاشقان سابق جئونگ شوانگ ، این ادعا را داشته است. ژانگ هنگ در ایالات متحده از دو فرزند مراقبت می کند. <사진출처: 웨이보>

این دو واقعیت سرگرمی خود را در سال 2018 فاش کردند و در حال حاضر در مراحل طلاق هستند.

با افزایش اختلافات ، یونگ شوانگ گفت: “این یک کار بسیار دلخراش و خصوصی است و توسط افرادی آشکار شد که نمی خواستند صریح صحبت کنند اما قصد دیگری داشتند.”

وی با بیان اینکه “تیم های حقوقی چینی و آمریکایی هرگز از دفاع از حقوق قانونی و منافع خانواده و خودم تسلیم نشده اند ، گفت:” در چین ، من هرگز کاری مغایر با دستورالعمل های دولت انجام نداده ام و از تمام قوانین چین پیروی نکرده ام. کشورهای خارجی. ”

در توضیح جئونگ شوانگ ، انتقادات مصرف کننده همچنان ادامه دارد.

بارداری از طریق مادر جایگزین در چین غیرقانونی است. بر این اساس ، زوجین نابارور در چین اغلب به دنبال مادران جانشین در ایالات متحده برای فرزندآوری هستند.

یونگ شوانگ با بازی در درام پرطرفدار چینی “میامی و سان کیونگ سونگ” و نسخه چینی “پسران بیش از گل” و حضور در درام کره ای-چینی “عاشقان یشم” به همراه لی جونگ سئوک محبوبیت خود را به دست آورد تا نام او را بر سر زبان ها بیندازد. در کره

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *