[ad_1]

نگرانی در مورد سقوط پزشکی … تا 7 ماه آینده اقدام کنید
Aichi ، آب و هوا و غیره وی همچنین خواستار اورژانس شد

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] یک مرد 8 ساله در حالی که از ماسک برای جلوگیری از عفونت با ویروس کرونا ویروس جدید استفاده می کند ، جلوی بار در توکیو ژاپن می رود (کرونا 19). در آن روز ، اعلام وضعیت اضطراری لازم الاجرا شد. 2021.01.11.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ: در روز سیزدهم ، دولت ژاپن برای سه دولت منطقه ای از جمله استان اوزاکا ، استان کیوتو و استان هیوگو وضعیت اضطراری اعلام کرد. همانطور که تعداد موارد تأیید شده آلودگی جدید ویروس کرونا (کرونا 19) به سرعت در حال رشد بود و ترس از فروپاشی سیستم پزشکی وجود داشت ، دولت حزب واکنش سخت تری را نشان داد.

به گزارش NHK ، نخست وزیر یوشیهیده سوگا در جلسه ای با دولت و حزب لیبرال دموکرات در روز 12 گفت. با در نظر گرفتن (وضعیت اضطراری) ، راههای گسترش منطقه اعلام شده را در نظر خواهیم گرفت. “

وی گفت: “من می خواهم با اتخاذ تمام تدابیر ، اتحاد دولت و حزب حاکم و به نحوی غلبه بر رشد عفونت ها به آرامش و امید شما پی ببرم.”

بر این اساس ، موارد اضطراری در سه دولت محلی در منطقه کانزای شامل استان اوزاکا ، کیوتو و هیوگو از سیزدهم تا هفتم ماه آینده اعلام خواهد شد. در روز نهم ، فرماندار هیروفومی یوشیمورا ، فرماندار استان اوزاکا و دیگران گفتند: “عفونت به سرعت در حال رشد است و منابع پزشکی تخلیه می شوند. اقدامات جدیدی برای جلوگیری از عفونت لازم است” و از دولت خواست که یک فوریت را صادر کند.

بعد از ظهر همان روز ، استان های آیچی و گیفو نیز تلفنی با یاسوتو شی نیشیمورا ، وزیر بهبود اقتصادی صحبت کردند و اعلام کردند که آنها درخواست یک مشکل فوری را کرده اند.

وزیر اقتصاد نیشیمورا پاسخ داد: “من به وضعیت عفونی آینده نگاه خواهم کرد و با بررسی یک جلسه متخصص ملی تصمیم خواهم گرفت” در مورد مسئله این دو. با این حال ، آساهی شیمبون نظر منفی داشت و گفت که بعید است دولت سوگا وضعیت اضطراری را در سراسر کشور اعلام کند.

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]زنانی که در یک مراسم بزرگسالی در یوکوهاما ، حومه توکیو ، ژاپن در روز یازدهم شرکت می کنند ، برای جلوگیری از شیوع تاج 19 در خیابان با ماسک و کیمونو راه می روند. در میان کشف ویروس جهش یافته COVID- 19 نفر از برزیل در ژاپن ، برخی از دولتهای محلی ، مانند توکیو ، جایی که وضعیت اضطراری در حال اجرا است ، مراسم بزرگسالی در مقیاس گسترده ای را به مناسبت روز بزرگسال برگزار می کنند. 2021.01.11.

در مناطقی که وضعیت اضطراری صادر شده است ، مطابق با قانون اقدامات ویژه ▲ کاهش ساعات کار یا بسته شدن تا ساعت 8 شب برای رستوران ها و غیره شهردار کلانشهر متبوع می تواند هر سایت تجاری را درخواست کند. علاوه بر این ، یارانه حداکثر 60،000 ین (حدود 630،000 وون) در روز به مغازه هایی که این موارد را رعایت می کنند ارائه می شود.

در این روز در ساعت 20:36 دقیقه در ژاپن 4530 مورد تایید شده جدید وجود دارد. در مقایسه با روز گذشته ، 5977 نفر در یازدهم ، 7621 در روز دهم و 7855 در روز 9 ، این رقم کمی کاهش یافته است.

با این حال ، این فقط یک تسکین موقتی است ، زیرا تعداد کارکنان بازرسی در سه روز تعطیلات رسمی ، مانند “روز بزرگسالان (یازدهم)” کاهش یافته است و جو این است که هیچ امدادی وجود ندارد.

در میان مبتلایان ، تعداد بیماران جدی که دارای دستگاه تهویه یا در بخش مراقبت های ویژه هستند 881 نفر است که نسبت به روز گذشته 17 نفر افزایش داشته است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *