[ad_1]

“آسیب برای تمدید برنامه برای 1 ماه”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در تاریخ 22 در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نیهون کی زای شیمبون (نیکی) در تاریخ 28th گفت که در حالی که شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ادامه دارد ، دولت ژاپن در مورد طولانی شدن وضعیت اضطراری در این کشور تصمیم خواهد گرفت.

به گفته این روزنامه ، انتظار می رود دولت ژاپن هفته آینده در مورد تمدید اعلامیه فوق العاده صادر شده به 11 دولت محلی در پایتخت از جمله توکیو تصمیم بگیرد.

طرحی برای تمدید آن به مدت یک ماه ظاهر می شود. مهلت فعلی 7 فوریه است.

دولت ژاپن پس از شنیدن نظرات متخصصان در هر زمینه ، مانند اقتصاد رفتاری و بیماری های عفونی ، در مورد زمان و روشهای لغو تصمیم می گیرد.

دولت ژاپن بر اساس شش شاخص ، شامل تعداد افراد جدید آلوده و میزان استفاده از تخت ، وضعیت با عفونت COVID-19 را به چهار مرحله تقسیم می کند. مرحله 4 جدی ترین مرحله است.

نخست وزیر یوشیهیده سوگا در کمیته بودجه مجلس نمایندگان در تاریخ 27 حضور یافت و بر لزوم حفظ محیط زیست به منظور بالا بردن اعلامیه تأکید کرد و گفت: “اول از همه ، ما از مرحله 4 دور خواهیم شد و برای مرحله 3 تلاش خواهیم کرد “”

وی گفت: “من حتی پس از آزادی نیز اقدامات لازم را برای پی بردن به کاهش تعداد افراد آلوده ادامه خواهم داد.”

شیگرو اومی ، رئیس کمیته فرعی تاج 19 دولت ژاپن ، رئیس سازمان منطقه ای ارتقا Fun عملکرد پزشکی ، گفت که اثر بیانیه اضطراری در کمیته بودجه مجلس شورای در همان روز “ممکن است از آخر مشخص شود” از این هفته تا اوایل هفته آینده. “

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *