[ad_1]

ذخایر پیش بینی شده مصرف کبالت برای 88 سال در ژاپن و 12 سال برای نیکل
ایجاد فناوری استخراج معادن تا سال 2028 ، تعیین محل حفر

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] سیزده شهروند نقاب دار از یک مسیر پیاده روی در توکیو ژاپن عبور می کنند تا از ابتلا به ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری کنند (کرونا 19). 1321.01.13.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جین = یومیوری شیمبون در هجدهم گزارش داد که دولت ژاپن سیاست خود را برای پیشبرد تجاری کردن زمین های نادر مانند کبالت مدفون شده در بستر منطقه انحصاری اقتصادی (EEZ) در اطراف شرقی ترین جزیره جزیره تقویت کرده است. مینامی توری.

به گفته این روزنامه ، دولت ژاپن قصد دارد تا سال 2028 فناوری معدن را برای تعیین محل استخراج در منطقه EEZ ایجاد کند.

به طور خاص ، چین در حال افزایش علاقه به منابع غنی اطراف Minamitorishima است. این روزنامه توضیح داد كه هدف ژاپن مبارزه با آن از طریق استخراج برای تأمین منابع است.

براساس سازمان گاز و فلزات و مواد معدنی نفت ژاپن (JOGMEC) ، “پوسته غنی از کبالت” در اطراف جزیره مینامیتوری گسترده است. اعتقاد بر این است که در میان سرزمین های کمیاب ، کبالت وجود دارد که حدود 88 سال در ژاپن و 12 سال نیکل مصرف می کرد.

پیش از این ، در سال 2018 ، یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه توکیو و دانشگاه واسدا مطالعه ای منتشر کردند که نشان می دهد ذخایر زمین های نادر در بستر دریا در اطراف جزیره مینامی-توری بیش از 1600 تن است که جهان می تواند برای آن مصرف کند صدها سال

کبالت ماده اولیه باتری های لیتیوم یون در وسایل نقلیه الکتریکی است. انتظار می رود بعد از کربن تقاضا برای جامعه افزایش یابد. از آنجا که ژاپن به واردات متکی است ، تأمین کبالت پایدار به یک چالش تبدیل شده است. Conco مسئول نیمی از تولید کبالت در جهان است که همچنان درگیری با نیروهای مسلح را دارد.

دولت ژاپن در تلاش است تا تعدادی از فناوری ها مانند ذوب را تشویق کند تا تجهیزات سنگین مجهز به تجهیزات برش سنگ معدن پس از سال آینده تشویق شود. پوست غنی از کبالت 800 تا 2400 متر زیر سطح دریا قرار دارد ، بنابراین به فن آوری پیشرفته استخراج نیاز دارد.

دولت ژاپن قصد دارد با انتخاب تعدادی از سایت های نامزد در منطقه اقتصادی Minamitorishima تا سال 2022 و فیلمبرداری از طریق نظرسنجی صدا و غواصی بدون سرنشین ، میزان منابع را آزمایش کند. انتظار می رود او به دنبال یک سایت با بازده بالا باشد و آن را برای استخراج انتخاب کند.

ساخت بندر در سال 2022 توسط مینامیتوریشیما به پایان خواهد رسید. کشتی های کلاس 8000t امکان تماس دارند. دولت ژاپن در حال بررسی استفاده از آن به عنوان قطب حمل و نقل معدن است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *