[ad_1]

روسای کمیته برگزاری “اگر وضعیت اضطراری دوباره طولانی شود ، پایان می یابد”
IOC ، هیئت مدیره IOC از 7 مارس ، هنگامی که حادثه به پایان رسید
Mainichi “IOC ، جای تصمیم گیری مهم وجود دارد”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] علامت پنج حلقه در اول دسامبر سال گذشته در آبهای اودایبا در توکیو ژاپن شناور بود. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم ی جین = در حالی که دولت ژاپن اعلامیه اضطراری را به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) تمدید کرد ، بر ارتقا میزبانی المپیک توکیو در ماه جولای تأکید کرد. همچنین صدایی در داخل وجود دارد که می گوید: “تا وقتی اتفاق مهمی نیفتد ، گزینه ای برای لغو وجود ندارد.”

طبق روزنامه Mainichi در سوم ، نخست وزیر سوگا یوشیهید تأکید کرد که “ما هنوز به گسترش عفونت پایان خواهیم داد” در رابطه با تمدید اعلام شرایط اضطراری در شورای ملی روز قبل.

این روزنامه می گوید ، برای نخست وزیر سوگا ، كه هدف او احیای اقتصاد و میزبانی المپیك توكیو است ، انتشار اعلامیه اضطراری “خروج” و ظهور و سقوط رژیم است.

بنابراین ، دولت و مقامات ژاپن بر ارتقا of میزبانی بازیهای المپیک در این گسترش فوق العاده تأکید دارند.

نخست وزیر سوگا پس از تمدید وضعیت اضطراری در یک کنفرانس خبری گفت: “من تمام تلاش خود را می کنم تا ارزیابی کنم که این یک رقابت ایمن و مطمئن است ، با توجه به وضعیت عفونت در داخل و خارج (ژاپن).”

یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو ، در آن روز در جلسه ارتقا sports ورزش حزب لیبرال دموکرات با ابراز احساس بحران گفت: “بزرگترین مشکل احساس افکار عمومی نسبت به المپیک است.” بحث در مورد انجام آن یا نه ، اما نحوه انجام آن. ”

رهبران کمیته برگزاری نیز به ماینچی تأکید کردند که “امکان لغو (لغو) وجود ندارد ، مگر اینکه عادلانه باشد.” در بدترین حالت ، وی گفت: “اگر مخاطب نباشید ، به دلیل آمادگی کمتر می توانید ارزیابی را به تعویق بیندازید.” این به این معنی است که اگر خط مشی به حفظ مخاطب تغییر کند ، وزن روند آماده سازی کاهش می یابد ، بنابراین جای تصمیم گیری برای لغو وجود دارد.

با این حال ، یک مقام دولتی دیگر گفت: “چقدر می توانیم تعداد افراد آلوده به این (اعلامیه اضطراری تمدید شده) را در عرض یک ماه کاهش دهیم؟”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در دومین کنفرانس مطبوعاتی در تاج 19 در محل اقامت نخست وزیر توکیو برگزار شد. دولت ژاپن اعلام کرده است که وضعیت اضطراری کرونا 19 را برای 9 منطقه از جمله توکیو به مدت یک ماه تا 7 مارس تمدید خواهد کرد. 02/2021

در ژاپن ، اوضاع با عفونت تاج 19 رو به وخامت است و اوایل سال جاری “باد” برای آمادگی برای بازی های المپیک توکیو آماده شد. در نتیجه یك نظرسنجی از شركت های بزرگ رسانه ای ، میزان تأیید میزبانی در تابستان امسال تنها 20٪ است. رسانه های خارجی همچنین گزارش دادند که آنها س questionsالات مربوط به المپیک توکیو را تجزیه و تحلیل کرده یا تصمیم به لغو آن گرفته اند.

علاوه بر این ، قبل از بازی های المپیک ، اقدامات ویژه مهاجرت برای ورزشکاران و کارکنان مرتبط در معرض خطر لغو کامل است. با تشدید احساس بحران سقوط پزشکی در ژاپن ، تهیه 10 هزار کادر پزشکی مورد نیاز برای میزبانی المپیک دشوار است.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) نیز توجه دارد ، زیرا افکار عمومی در ژاپن ناخوشایند است. رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ قصد دارد در این ماه یک جلسه چهار جانبه با رئیس جمهور موری ، یوریکو کوئیکه فرماندار توکیو و سیکو هاشیموتو ، مسئول بازیهای المپیک و پارالمپیک توکیو برگزار کند تا در مورد ارتقا این رویداد بحث کند.

آخرین مهلت اعلامیه 7 مارس است. IOC از آن روز به مدت 6 روز جلسه عمومی با هیئت مدیره برگزار می کند. تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو برای یک سال در مارس سال گذشته در همان زمان بود ، دو روز قبل از آغاز مشعل مشعل.

پس از آوریل ، آماده سازی نهایی با شروع مجدد مسابقه آزمون برای تأیید کار استادیوم المپیک آغاز می شود. بنابراین روزنامه پیش بینی کرده است که امکان اتخاذ “تصمیم مهم” قبل از آماده سازی نهایی وجود دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *