[ad_1]

کاهش 14 درصدی از فوریه تا ژوئن سال گذشته … تأثیر یارانه ها ، کاهش نیروی کار و تعطیلی مدارس
از جولای تا اکتبر همان سال ، 16 درصد افزایش نسبت به سال قبل … عللی مانند خشونت خانگی

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]دوازده شهروند با کیمونوی نقاب دار به سمت یک مرکز خرید در منطقه Asakusa توکیو ، ژاپن می روند. 2021.01.12.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ وون = یک مطالعه نشان داد که میزان خودکشی در مقایسه با سال گذشته در طی شیوع دوم آلودگی ویروس کرونا (کرونا 19) در ژاپن 16 درصد افزایش یافته است. این با اولین شیوع ، به ویژه در زنان و کودکان در تضاد است.

طبق مطالعه گاردین و همکاران ، طبق مطالعه انجام شده توسط دانشگاه هنگ کنگ و انستیتوی سالمندان در توکیو ، میزان خودکشی در ژاپن از ژوئیه تا اکتبر سال گذشته 16 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

این با کاهش 14 درصدی از فوریه تا ژوئن همان سال مغایرت دارد.

در اولین گسترش ، میزان خودکشی به دلیل یارانه های دولت ، کاهش ساعات کار و تعطیلی مدارس در اوایل و اواسط سال گذشته کاهش یافت.

با این حال ، در اواسط و پایان همان سال ، افزایش کلی در میزان خودکشی زنان 37٪ افزایش یافت ، پنج برابر بیشتر از مردان. با ادامه بیماری همه گیر ، محققان تجزیه و تحلیل کردند که صنایع با سهم زیاد زنان را تحت تأثیر قرار داده و همزمان خشونت خانگی را نیز افزایش می دهد.

علاوه بر این ، در نتیجه تجزیه و تحلیل داده های وزارت بهداشت از نوامبر 2016 تا نوامبر سال گذشته ، میزان خودکشی کودکان در طی انتشار دوم 49٪ افزایش یافته است. محققان گفتند ، این مصادف با دوره صدور دستور تعطیلی مدارس ملی بود.

محققان تجزیه و تحلیل می کنند که “برخلاف شرایط عادی اقتصادی ، بیماری همه گیر COVID-19 تأثیر نامتناسبی بر سلامت روان کودکان ، نوجوانان ، زنان ، به ویژه زنان خانه دار دارد.”

نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، برای کاهش شیوع بیماری همه گیر کرونا 19 ، وضعیت اضطراری را در توکیو و سه استان مجاور صادر کرد و این هفته آن را به هفت استان از جمله اوزاکا و کیوتو گسترش داد.

طبق NHK ، بیش از 7000 مورد تایید شده جدید در ژاپن در روز دوم روز ظاهر شده است. تعداد کشته شدگان 56 نفر است. در مورد توکیو ، برای دومین بار در تاریخ ، بیش از 1800 نفر آلوده شدند. موارد تأیید شده تجمعی 32،544،995 و مرگ تجمعی 4،489 بوده است.

در همین حال ، نتایج این مطالعه در تاریخ 15th توسط Nature Nature of Nature منتشر شد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *