[ad_1]

“تنظیم خط پشتیبان نادرست”

پیوند_انتخابی
[도야마=AP/뉴시스]رسانه های ژاپن در تاریخ 29th گزارش دادند که آژانس هواشناسی ژاپن به دلیل آسیب سیستمیک نیمی از روز قادر به ارائه اطلاعات در مورد پیشگیری از آب و هوا و بلایا نبود. این عکس خیابان های تویاما را در روز یازدهم نشان می دهد ، زمانی که رکورددار بارش شدید برف بود. 3021.1.30.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین جونگ وون = NHK و دیگران در تاریخ 29th گزارش دادند که آژانس هواشناسی ژاپن به دلیل خرابی سیستم نتوانست به مدت نیم روز اطلاعاتی در مورد پیشگیری از بلایای بزرگ ارائه دهد.

آژانس هواشناسی ژاپن به دلیل خسارت سیستمی قادر به ارائه اطلاعات ، از جمله هشدارهای مربوط به زلزله یا آتشفشان ، به دولتهای محلی در سراسر کشور در شامگاه 26 بود.

نزدیک به 11 ساعت طول کشید تا سحرگاه روز بعد ، ارسال تمام اطلاعات ، از جمله سونامی و اطلاعات فوران ، برای حداقل 116 اپراتور از جمله شرکت های خصوصی هواشناسی.

در حقیقت ، هیچ هشدار و اطلاعات هشدار تسونامی در مورد فوران آتشفشان در آن زمان گزارش نشده است.

آژانس هواشناسی ژاپن توضیح داد که این نتیجه سوئیچینگ نادرست خط پشتیبان است. نوامبر گذشته ، این شرکت از Otemachi ، Chiyoda-ku به Toranomon ، Minato-ku نقل مکان کرد.

آژانس هواشناسی ژاپن اعلام کرد: “ما به دلیل ایجاد مشکلات عظیم برای مردم و کارمندان بسیار عذرخواهی می کنیم. علل دقیق آن را شناسایی خواهیم کرد و برای جلوگیری از عود تدابیری اندیشیدیم.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *