[ad_1]

تا هفتم ماه آینده … از ذکر امکان تمدید خودداری کنید

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن ، در سیزدهم سیزدهم ، نشست مطبوعاتی در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار کرد. نخست وزیر سوگا برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، پس از چهار شهرداری در کلانشهرها از جمله توکیو ، در 7 منطقه از جمله اوزاکا و کیوتو وضعیت اضطراری صادر کرد. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا از اظهار نظر در مورد احتمال طولانی شدن وضعیت اضطراری پرهیز کرد و گفت که تلاش برای حذف آن مهم است.

به گفته Asahi Shimbun در نوزدهم ، نخست وزیر سوگا در رابطه با تمدید اعلامیه اضطراری صادر شده در مجموع به 11 دولت محلی کلانشهر در آن روز ، “اکنون فکر می کنم مهم است که به احتمال تمدید اعلامیه فکر نکنیم ، اما سعی کنید آن را بلند کنید. “گفت.

دفتر مطبوعاتی محل اقامت رسمی نخست وزیر کتباً به س sentالی که توسط یک شرکت رسانه ای ارسال شد و در کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر سوگا در سیزدهم معرفی نشده بود ، پاسخ داد.

نخست وزیر سوگا اعلامیه اضطراری به 8 تا چهار دولت محلی ، از جمله پایتخت توکیو ، صادر کرد. او همان روز در یک پخش خصوصی ظاهر شد و از ذکر تمدید بیانیه و گسترش منطقه مورد نظر خودداری کرد و گفت: “من به کارهای خانوادگی فکر نمی کنم.”

با این حال ، متعاقباً یک اعلامیه اضطراری اضافی برای هفت دولت منطقه ای از جمله استان اوزاکا صادر شد. منطقه هدف در مجموع به 11 افزایش یافته است. مهلت نهایی 7 ماه ماه آینده است.

این روزنامه گفته است: “آیا ارائه چشم انداز مسخره نیست؟” از طرف خبرنگار ، اما نخست وزیر سوگا او را به دلیل پرهیز دوباره از ارائه دیدگاه ها انتقاد كرد.

نخست وزیر سوگا پاسخ داد: “من متواضعانه آرا ha خشن را می پذیرم” در مورد انتقادات ، از جمله “عدم انتقال” و “قطعنامه اعلام نشده” در مورد اقدامات متقابل در برابر بیماری های عفونی. وی گفت: “ما به ادب توضیح خواهیم داد تا بتوانیم درک و همکاری مردم را به دست آوریم.”

وی در مورد انتقاد از تأخیر در صدور اعلامیه اضطراری ، وی انکار کرد که “(سال گذشته) در مرحله دسامبر نظر ما را دریافت کرد که” اظهارنظر در شرایطی نیست.

وی با توجه به افزایش سریع تعداد افراد آلوده در توکیو در پایان سال گذشته ، توضیح داد: “ما تصمیم گرفتیم با دریافت پیشنهادی از متخصصان اعلام کنیم که زمان اعلامیه” در حال حاضر “فرا رسیده است.

در همین حال ، در ژاپن تعداد عفونت های جدید در روز همچنان به هزاران نفر در روز می رسد. هجدهمین تعداد موارد تایید شده جدید 4925 مورد است. تعداد تجمعی موارد تأیید شده 33 6177 مورد است.

از هفتم تا امروز تعداد عفونت های جدید 7570 → 782 → 7785 → 6090 → 4875 → 4536 → 5868 → 6605 → 7132 → 7012 → 5758 → 4925 است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *