[ad_1]

“تیم تحقیقاتی WHO و کارشناسان در چین نتایج مطالعه را در زمان مناسب ارائه می دهند.”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-seong Moon = در حالی که تیم چند ملیتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ریشه های آلودگی ویروس کرونا (Corona 19) جدید را در ووهان ، چین ، چین بررسی می کند ، گفت: “این بازدید برای تحقیقات بین المللی است. نه ”

طبق گفته وزارت امور خارجه چین در تاریخ 29 ، سخنگوی ژائو لیزن در یک جلسه توجیهی منظم در طول روز به یک سوال مرتبط پاسخ داد: “این رویداد یک بار تبادل و همکاری بین کارشناسان WHO و کارشناسان چینی در مورد مبدا است. از کرونا 19 و بخشی از تحقیقات جهانی است ، نه تحقیق. می خواهم تأکید کنم. ”

سخنگوی ژائو گفت: “برنامه های آینده تیم تحقیقاتی WHO ، یعنی محل بازدید و تبادل نظر و غیره ، مواردی است که به افتخار علم و احتیاط تحقیق مربوط می شود.”

وی گفت: “تیم تحقیق از همه سایت های ذکر شده مانند بیمارستان ها ، بازارها و م institسسات تحقیقاتی بازدید خواهد کرد.”

وی افزود: در دوره قرنطینه ، دو کشور چندین بار در قالب کنفرانس های ویدیویی تبادل نظر کردند و زمینه های خوبی برای همکاری های آینده و تحقیقات جهانی ایجاد کردند.

در تاریخ 29 ، AP News گزارش داد که یک تیم متخصص متشکل از 13 متخصص چند ملیتی یک نشست شخصی با دانشمندان چینی برگزار می کند و در آینده از شهرداران ، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها بازدید می کند.

جزئیاتی از قبیل آنچه در جلسه حضوری رخ داده فاش نشده است.

تیم تحقیق اطلاعات دقیق سوابق را از طرف چینی درخواست کرد و گفت که قصد دارد با افرادی که در ابتدا به کرونا 19 آلوده شده اند یا پاسخ دهندگان مصاحبه کند.

تیم تحقیق از بازار عمده فروشی غذاهای دریایی ، جایی که برای اولین بار عفونت COVID-19 گزارش شد ، و موسسه تحقیقات ویروس ووهان ، که احتمال نشت COVID-19 افزایش یافته است ، بازدید می کنند.

تیمی از متخصصان WHO در تاریخ 14 ام وارد ووهان شدند تا منشا of تاج 19 را مشخص کنند و طبق مقررات قرنطینه چین به مدت 14 روز قرنطینه شدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *