[ad_1]

نگرانی در مورد خونریزی به دلیل واکنش شدید سیاسی در آبهای مورد اختلاف

پیوند_انتخابی
کشتی ها و فندک های جنگی نیروی دریایی چین در حال گشت زنی مشترک در دریای چین شرقی هستند.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جائون = چین ، که با کشورهای همسایه در دریاهای جنوب چین و شرق چین درگیر است ، که در حالی که به طور فعال در دریا پیش می روند ، درگیر اختلافات ارضی هستند ، قانونی را تصویب کرده است که اجازه استفاده از سلاح علیه کشتی های خارجی در دریایی را می دهد ملتها گزارش شده در 22.

به گفته رسانه ها ، کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین (یک دانشگاه غیر دانشگاهی) قانون پلیس دریایی را تصویب کرده است که مأموریت و اقتدار مرز دریایی را برای انجام فعالیت هایی مانند نظارت و سرکوب در دریاها تعیین می کند در سراسر کشور

قانون پلیس دریایی مرز دریایی را “نیروی دریایی مهم” به عنوان یک سازمان شبه نظامی تعریف می کند و به شما این قدرت را می دهد تا کشتی های خارجی که بدون اجازه وارد آبهای سرزمینی چین شده اند را به زور منتقل و تحقیق کنید.

استفاده از سلاح در مواردی مجاز است که کشتی های خارجی که در حوزه دریایی تحت صلاحیت دفاتر دریایی و مرزی چین فعالیت می کنند ، از اقدامات اجباری مانند دستور تعلیق پیروی نکنند.

علاوه بر این ، قانون پلیس نیروی دریایی مقرر کرده است که “برای انجام مأموریت برای عملیات دفاعی” تحت فرماندهی کمیسیون نظامی مرکزی ، عالی ترین ارگان تصمیم گیری ارتش چین.

دفتر دریایی در ابتدا یک سازمان اداری دفتر ملی دریایی شورای ایالت بود. هدف آن گسترش تسلط م effectiveثر در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی با جلوگیری از درگیری های نظامی با ایالات متحده و اختلافات ارضی همسایه بدون حمایت از رنگ های نظامی است.

با این حال ، به دلیل بازنگری در قانون مربوطه در سال 2018 ، تحت فرماندهی نیروی پلیس مسلح خلق (موگیونگ) ، مسئول حفظ امنیت در چین بود و این بار با تصویب قانون ، به طور قانونی به یک سازمان شبه نظامی سازماندهی مجدد شد قانون جدید.

گفته می شود که رهبری شی جین پینگ قانون گارد ساحلی را در پاسخ به گارد ساحلی به فرماندهی نیروی دریایی ایالات متحده در مواقع اضطراری ایجاد کرد.

با تبدیل شدن دولت مرزی دریایی به “دومین نیروی دریایی” ، ترس از خونریزی وجود دارد و قایق های ماهیگیری در ژاپن ، ویتنام ، فیلیپین و اندونزی در دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی که چین ادعای حاکمیت می کند ، سرنگون می شوند.

علاوه بر این ، ما نمی توانیم احتمال واکنش بیش از حد در دریای غربی را که چین به وضوح به عنوان منطقه دریایی ما تشخیص نمی دهد ، نادیده بگیریم.

به دنبال ادغام دفتر پلیس دریایی در پلیس مسلح ، چین به اندازه کشتی های گشتی افزود و حتی به مسلسل مسلح شد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *