[ad_1]

علاوه بر کشور دریایی ، این کشور دارای قدرت تبعید اجباری کشتی های خارجی که وارد کشور می شوند را دارد.

پیوند_انتخابی
[Южнокитайско море = AP / Newsis]یک دادگاه بین المللی حکم داد که چین هیچگونه مبنای قانونی برای ادعای بیشتر دریای چین جنوبی ندارد. دادگاه داوری دائمی بین المللی (PCA) ، مستقر در لاهه ، هلند ، در 12th (به وقت محلی) در اختلاف در مورد حقوق سرزمینی دریای چین جنوبی بین چین و فیلیپین ، چین دارای دلایل قانونی برای مطالبه حقوق تاریخی “منطقه دریای جنوب” است . “نه”. در 9 مارس 2014 ، خط ساحلی چین در آبهای دریای چین جنوبی در نزدیکی جزایر Spratly (جزایر چینی Namsa) ، شال دوم توماس (نام چینی Runai Jiao ، جزیره Ayunging فیلیپین) کشتی رسمی فیلیپین ، در حال حرکت است به پهلو مسدود و قائم است.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = چین در حال پیگیری اصلاح قانون ایمنی ترافیک دریایی برای حمایت از حقوق و منافع دریایی از طریق تقویت مدیریت آب منطقه ای است که اختلافات مربوط به حاکمیت را در دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی ، سنگبو هنگ کنگ و آژانس بهداشت مرکزی ایجاد می کند. اخبار گزارش شده در هفدهم. .

به گفته این رسانه ، کمیته دائمی کنگره ملی خلق چین (یک دانشگاه غیر دانشگاهی) حکم صادر کرده است که اگر یک کشتی خارجی که در دسامبر سال گذشته کشتی خارجی وارد آبهای آن می شود تهدید تلقی شود ، مقامات دریایی حق دارند با زور از آبهای سرزمینی خارج کنند. . لایحه اصلاح شده مورد بحث قرار گرفته است.

این اصلاحیه ارائه می دهد که “در مواردی که یک کشتی خارجی بتواند ایمنی آبهای سرزمینی را به خطر بیندازد ، آژانس مدیریت دریایی قدرت صدور دستور تخلیه را دارد”. من کردم.

این قانون را می توان به کشتی های خارجی که امنیت بنادر را به خطر می اندازند اخراج کرد ، اما در مورد قانون اصلاح شده ، گسترش آن به دریای چین شرقی و دریای چین جنوبی نیز امکان پذیر است.

انتظار می رود تجدید نظر در این قانون درگیری ها با کشورهای همسایه و ژاپن را تشدید کند ، زیرا چین یک مرز دریایی تحت فرماندهی کمیسیون نظامی مرکزی در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی و یک دفتر دریایی مسئول کنترل ترافیک دریایی و مدیریت ایمنی بسیج می کند.

در همین حال ، کمیته تجارت NPC همچنین در حال بحث و بررسی در مورد لایحه پلیس دریایی است که صلاحیت استفاده از سلاح از مرزهای دریایی را مشخص می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *