[ad_1]

از هر 22 نفر یک نفر فوت کرد و 11 نفر ناشناخته بودند.
با سایر معدنچیان زنده مانده در تماس باشید … غذا و موارد دیگر.

پیوند_انتخابی
[치샤=신화/뉴시스]نیروهای امدادی در تلاشند با معدنچیان دفن شده در محل انفجار معدن طلا در چیشا ، استان شاندونگ ، چین در هجدهم ، تماس بگیرند. یک مقام محلی گفت که 12 نفر از 22 معدنچی که در انفجار معدن طلا در روز دهم دفن شدند ، یادداشتی در زیر معدن دریافت کردند و هنوز مرگ و زندگی 10 نفر دیگر تأیید نشده است. تیم امداد و نجات گفتند که آنها احساس کردند کسی سیم را می کشد تا مواد مغذی ارسال شده به محل دفن را تحویل دهد. 2021.01.18.

[베이징=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = رسانه های دولتی چین گزارش دادند كه یكی از 22 معدنچی كه به مدت دو هفته در بازداشت بودند ، در روز 24 به سلامت نجات یافت.

گزارش شده است که این کارگر نجات یافته تنها ضعیف بوده است ، اما جزئیات دیگری در دست نیست.

نیروهای نجات با 10 معدنچی که در انفجار روز 10 دفن شده بودند در تماس بودند.

از 11 معدنچی که زنده مانده اند ، مرگ و زندگی 11 معدنچی باقی مانده مشخص نیست. یک نفر فوت شده است معدنچیان زنده مانده در یک تونل 350 متری در زیر زمین حبس شده اند که توسط 70 تن آوار مسدود شده است. امدادگران با بازماندگان ارتباط برقرار کردند و تونل های دیگری را برای تهویه و تخلیه حفر کردند.

خبرگزاری دولتی شینهوا گزارش داد که برای نجات یافتگان مکمل های غذایی ارائه می شود ، اما امدادگران اکنون می توانند غذا و نوشیدنی منظم به همراه لباس و سایر وسایل تهیه کنند.

مقامات مدیران معادن را که گزارش گزارش تصادف را بیش از 24 ساعت به تأخیر انداختند ، بازداشت کردند. علت انفجار هنوز مشخص نیست.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *