[ad_1]

“یک روش مهم که با دیپلماسی معمولی جایگزین نمی شود … ادامه ارتباط نزدیک با هر دو طرف”

پیوند_انتخابی
[베이징(중국)=뉴시스]گزارشگر پارک یانگ = رئیس جمهور مون جائه این و رئیس جمهور چین شی جین پینگ قبل از اجلاس بیست و سومین کنگره مردمی پکن با یکدیگر دست می دهند. [email protected]

[서울=뉴시스]گزارشگر لی ژو جونگ = دولت چین از موضع خود در هجدهمین روز اعلامیه رئیس جمهور مون جه این در استقبال از دیدار زودهنگام رئیس جمهور شی جین پینگ استقبال کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین هوا چون یینگ اظهار داشت که وی خاطرنشان کرد که کنفرانس مطبوعاتی سال جدید رئیس جمهور مون جائه چین در مورد رئیس جمهور شی دیدگاه مثبت خود را در مورد سفر به کره ابراز کرد. نشان داده شده.

سخنگوی هوا چون یینگ تأكید كرد ، “روابط بین چین و كره قدرت و پویایی زیادی را نشان می دهد در حالی كه از عفونت ویروس کرونا رنج می برید (تاج 19).

سخنگوی هوا چون یینگ گفت: در ماه نوامبر گذشته ، وانگ یی ، عضو وزارت امور خارجه و امور خارجه ، از کره دیدار کرد و 10 توافق نامه بین دو کشور را به دست آورد. ما امیدواریم که با ارتقا trust اعتماد متقابل و دوستی و گسترش همکاری ها در هر زمینه ، بتوانیم مشارکت استراتژیک را به سطح جدیدی توسعه دهیم. “

سخنگوی هوا چون یینگ گفت: “دیپلماسی عادی مهمترین راه قاچاق در سطح بالا است و در توسعه روابط دوجانبه نقش اساسی را ایفا می کند.” ” اضافه.

در مورد سفر رئیس جمهور شی جین پینگ به کره ، که بزرگترین مشکل در روابط کره و چین است ، رئیس جمهور مون جه این گفت: “سال گذشته یک بار برگزار شد ، اما وضعیت تاج خراب شده است و موفقیت آمیز نبوده است.” “او گفت.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.