[ad_1]

“هدف هیچ کشوری نیست”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] آموزش نظامی چین برای پرتاب موشکهای بالستیک برد کوتاه Dongfeng-11. عکس از اسیر شدن ارتش آزادیبخش بو وایبو. 2020.09.25

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم ی جین ، مون یئ سئونگ = وزارت دفاع در چهارم ماهگی اعلام کرد که با موفقیت رهگیری موشک را آزمایش کرده است.

به گزارش شینهوا و سینا دات کام ، وزارت دفاع چین در وب سایت خود اعلام کرده است که موشک ها را با موفقیت در پایگاه های زمینی چین رهگیری کرده است.

وزارت دفاع تأکید کرد که “این آزمایش اهداف پیش بینی شده را برآورده می کند” ، اما کاملاً محافظت شده است و هدف آن هیچ کشوری نیست.

آزمایش رهگیری موشک از چین در حالی جلب توجه می کند که دو کشور پس از دولت تازه ایجاد شده آمریکا توسط جو بایدن ، نیروهای مسلح متقابل خود را در تنگه تایوان نشان می دهند.

در اوایل چهارم ، گزارش شد که کشتی جنگی جان مک کین (DDG-56) ایالات متحده از شکم به جنوب از تنگه تایوان عبور کرده است. نیروی دریایی هفتم نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد که “جان مک کین در آن روز مطابق با قوانین بین المللی از تنگه تایوان عبور کرد.”

ناوگان هفتم نیروی دریایی ایالات متحده نیز گفت: “عملیات از طریق تنگه تایوان نشان دهنده تعهد آمریکا به یک اقیانوس آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام است.”

وانگ وون بن سخنگوی وزارت امور خارجه چین در یک جلسه توجیهی منظم گفت: “ما امیدواریم که ایالات متحده نقشی سازنده در صلح و ثبات در منطقه (هند و اقیانوس آرام) داشته باشد. امیدواریم که ایالات متحده عکس عمل نکند. او گفت.

سخنگوی وانگ همچنین گفت: چین كاملاً روند عبور ناوشكن های آمریكایی از تنگه تایوان را كنترل می كند و اطلاعات را كنترل می كند. “چین در هر زمان هوشیاری بالایی را حفظ می کند.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *