[ad_1]

انتظار می رود 1.15 میلیارد نفر در تعطیلات سال نو قمری نقل مکان کنند … اورژانس قرنطینه
معافیت از هزینه استرداد بلیط و بلیط قطار

پیوند_انتخابی
[베이징=신화/뉴시스] روز بیست و هشتم ، مسافران در ایستگاه قطار در پکن ، چین سوار قطار می شوند. این روز اولین روز چون یون است ، یک دوره حمل و نقل ویژه برای تعطیلات سال نو میلادی. چون یون امسال از 28 مارس تا 8 مارس در کل 40 روز طول می کشد. 28.01.021

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = با عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، که در برخی از مناطق چین در حال گسترش است ، بزرگترین تعطیلات ، سال جدید قمری آغاز شد.

28 رسانه دولتی مانند تلویزیون مرکزی چین (CC) گزارش دادند که آنها وارد “Chunyun” شده اند ، یک دوره حمل و نقل ویژه برای تعطیلات سال نو قمری.

چون یون امسال در کل 40 روز از 28 مارس تا 8 مارس طول می کشد.

وزارت حمل و نقل و حمل و نقل چین پیش بینی می کند در دوره چون یون در مجموع 1.15 میلیارد نفر مسافرت داشته باشند كه روزانه به طور متوسط ​​28.8 میلیون نفر مسافرت می كنند.

تعداد افرادی که در حال جابجایی هستند نسبت به فصل بهار در سال 2019 ، قبل از شیوع کرونا 19 ، کاهش 60 درصدی و در مقایسه با فصل بهار سال گذشته که در آغاز گسترش کرونا 19 بود ، 20 درصد کاهش دارد.

این نگرانی وجود دارد که شیوع مجدد کرونا 19 در مقیاس گسترده بتواند ناشی از تغییر سال جدید قمری باشد ، زیرا موارد جدید تأیید شده همچنان در مناطقی مانند استان هبی و استان هیلونگ جیانگ ظاهر می شوند.

با توجه به این ، مقامات ترافیک را کنترل نمی کنند ، اما خویشتنداری داوطلبانه را تشویق می کنند.

اداره هواپیمایی کشوری تصمیم گرفت از هزینه بازپرداخت یا تغییر بلیط در دوره چون یون چشم پوشی کند و اداره راه آهن همچنین با تصویب اقدامی از هزینه تعویض بلیط قطار چشم پوشی کرد.

برخی از مقامات محلی حتی در صورت عدم بازگشت کارگران از مناطق دیگر به خانه ، به آنها تسلیت گفته اند.

شهر شانگهای تصمیم گرفته است یارانه و جبران هزینه های ارتباطی کارگران ساختمانی در مناطق دیگر را که به شهر خود بر نمی گردند فراهم کند و به ازای هر نفر 700 یوان (حدود 120،000 وون) به کارگران کم درآمد پرداخت کند.

در صورت عدم بازگشت میزبانان از مناطق دیگر به خانه پکن ، 400 یوان تسلیت می گوید.

در مورد شهر هفی ، یارانه 2000 یوان برای کارمندان سایر مناطق شاغل در منطقه توسعه اقتصادی در نظر گرفته خواهد شد. علاوه بر این ، شرکتی از شهر دونگ گوان ، استان گوانگدونگ تصمیم گرفت که به مدت دو ماه از فوریه تا مارس به 5000 یوان پاداش ویژه به کارمندانی که به خانه بر نمی گردند ، اعطا کند.

معاون نخست وزیر لیو او بعد از ظهر 27th از چون یون در پکن بازرسی اضطراری انجام داد. معاون نخست وزیر روو تأکید کرد ، “ما باید همه کارها را برای قرنطینه و تضمین حرکت سالم و ایمن مردم انجام دهیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *