[ad_1]

مسابقات سه گانه سفید ، میانسالی و مردانه … شعرهای محبوب در مسابقه
“وزیر بهداشت” در تاج تا باد بلند می شود

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، پس از مشورت با دولت فدرال در مورد اقدامات متقابل علیه کرونا 19 ، در پنجم (به وقت محلی) یک کنفرانس مطبوعاتی در آلمان برگزار کرد. در شانزدهم ، حزب حاکم دموکرات مسیحی در آلمان کنوانسیونی برگزار می کند و رهبری جدیدی را انتخاب می کند. مرکل که از 16 سال گذشته آلمان را اداره می کند نیز در حال پایان است. 2021.1.15.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: جانشین نخست وزیر آنگلا مرکل ، که در 16 سال گذشته آلمان را اداره کرده است ، فردا مشخص خواهد شد. آژانس آلمانی DPA در پانزدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که حزب حاکم حزب دمکرات مسیحی یک کنگره ملی برگزار می کند و رهبری جدیدی را انتخاب می کند.

نماینده منتخب در آن روز پس از انتخابات عمومی سپتامبر احتمالاً جانشین مرکل به عنوان نخست وزیر خواهد شد. به طور سنتی ، دولت ترکیبی حزب دموکرات مسیحی و حزب سوسیالیست مسیحی نماینده حزب دموکرات با کرسی های زیادی در پارک را به عنوان نامزدهای نخست وزیری انتخاب کرده اند.

این رقابت برای موقعیت خالی مرکل ، رهبر اروپا آغاز شد ، اما عملکرد گیشه در این رقابت کند بود.

فردریش مرز ، رهبر پیشین حزب دموکرات (66) و آرمین راشت ، نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، 60 ساله و نوربرت لوتگن ، رئیس کمیته امور خارجه مجلس (56) نماینده نداشتند. همه چیز.

وی گفت: “در نگاه اول ، سه سفیدپوست ، مردان میانسال و مردان حتی تفاوتی ندارند.” این سه زادگاه نیز در نوردراین-وستفالن یکسان هستند. هر سه دارای مدرک حقوق هستند ، بنابراین یافتن ویژگی در بخش تاریخچه دشوار است.

در حال حاضر ، امیدوار کننده ترین نامزد Merz است.

وی قبل از شکست در انتخابات ریاست جمهوری سال 2000 توسط حزب مرکل ، یکی از چهره های تأثیرگذار در CDP بود.او پس از کناره گیری از سیاست در سال 2009 ، وی یک کارآفرین باتجربه و تاجر مالی است که در بخش مالی فعالیت می کند. وی با استفاده از رشته ویژه خود ، به شدت خواهان مشکلات اقتصادی و راه حلهای ناشی از عفونت ویروس کرونا می باشد (کرونا 19).

در مورد پذیرش مهاجران و موضع محافظه کارانه ازدواج همجنسگرایان اختلاف نظر وجود داشت ، اما بیشتر این نیروی محرکه بود که محافظه کاران را در حزب گرد هم آورد.

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] نوربرت روتگن (سمت چپ) ، رئیس کمیته امور خارجه پارلمان ، آرمین لاچت (مرکز) ، نخست وزیر نوردراین-وستفالن و فردریش مرز رهبر سابق حزب دموکرات از حزب حاکم دموکرات مسیحی آلمان. 2021.01.15.

ریچت به عنوان نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، پرجمعیت ترین 16 استان آلمان ، آگاهی را افزایش می دهد.

خطوط عمل گرایانه و میانی وی بسیار شبیه جهت گیری سیاسی مرکل است. در جریان بحران پناهجویان اروپا در سال 2015 ، او از استدلال نخست وزیر مرکل حمایت کرد و حمایت خود را از سیستم سهمیه بندی پناهندگان ابراز کرد. وی کاندیدایی محسوب می شود که می تواند به راحتی وارث سیاست های دولت فعلی مانند ایجاد روابط با اتحادیه اروپا باشد.

در ماه مارس ، راچت مورد انتقاد افکار عمومی قرار گرفت که خواستار تخفیف سریع مقررات کرونا 19 است. در آن زمان ، گزارش هایی مبنی بر ابراز خشم قابل توجه نخست وزیر مرکل از وی وجود داشت.

روتگن ، ملقب به “جورج کلونی” در آلمان ، یک سیاستمدار شهروند پسند است.

سیاست آنلاین او ، با هدف رأی دهندگان زن و جوان ، او را به عنوان یک چهره اصلی سیاسی در حاشیه قرار می دهد. علاوه بر فعالیتهای فعال سرویس شبکه اجتماعی (SNS) ، Spotify ، یک سرویس پخش موسیقی ، لیست پخش موسیقی خود را ایجاد و به اشتراک می گذارد.

وی که یک کارشناس دیپلماسی است گفت که مخالف کاهش نیروهای آمریکایی در آلمان در سال گذشته است. انتظار می رود چین و روسیه نیز نگرشهای شدیدتری نشان دهند.

همچنین افرادی هستند که ناگهان با حادثه کرونا 19 به ذهن من خطور کردند این جنس اسفان ، 40 ساله ، وزیر بهداشت است.

در حال حاضر گفته می شود که او رسماً از راچه حمایت می کند ، اما چندین رسانه آلمانی او را چنین توصیف می کنند “شوفان همیشه آماده حضور در رینگ است.” بی بی سی همچنین گفت كه اگر رایچ حمایت كافی را دریافت نكرد ، می توان مستقیماً وزیر Sfan را معرفی كرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *