[ad_1]

نخست وزیر جانسون “تنظیم کننده پزشکی واکسن NovaVax را ارزیابی می کند”
NovaVax از اثر پیشگیرانه 89.3٪ در مرحله سوم در انگلیس خبر داد
تقریباً 7.5 میلیون تلقیح در انگلیس … 20،000 مورد تایید شده جدید در روز

پیوند_انتخابی
[스코틀랜드=AP/뉴시스]نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در تاریخ 28 (به وقت محلی) از Balneva ، یک مituteسسه تحقیقاتی بیوتکنولوژی فرانسه در لیوینگستون ، اسکاتلند بازدید می کند. Balneva واکسنی در مقیاس بزرگ علیه COVID-19 تولید خواهد کرد. 29.01.2021.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-ye Lee = انتظار می رود دولت انگلیس واکسن جدیدی را علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) که توسط شرکت دارویی آمریکا NovaVax تولید شده است طی چند هفته تصویب کند. پس از تأیید ، NovaVax چهارمین واکسن کرونا 19 با مجوز در انگلستان خواهد شد.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در بیست و هشتم (به وقت محلی) در توییتر خود گفت که “نشان داده شده است که واکسن NovaVax در آزمایشات بالینی در انگلیس م effectiveثر است” و “تنظیم کننده های پزشکی اکنون واکسن را ارزیابی می کنند”.

اسکای نیوز گفت: سازمان تنظیم مقررات دارویی و بهداشتی انگلستان (MHRA) در حال ارزیابی واکسن NovaVax است و ممکن است تاییدیه استفاده در انگلیس طی چند هفته کاهش یابد.

انگلیس 60 میلیون دوز NovaVax را پیش سفارش می دهد. انتظار می رود تحویل به پادشاهی متحده در استاکتون-اونتیس در شمال شرقی انگلیس انجام شود و در نیمه دوم سال جاری تحویل داده خواهد شد.

پیش از این ، NovaVax اعلام کرده بود که واکسن COVID-19 تولید داخلی 89.3٪ از اثر پیشگیری در آخرین آزمایش بالینی فاز 3 در انگلستان ، 85.6٪ برای نوع تاج انگلیس و 60٪ برای نوع آفریقای جنوبی تولید کرده است.

از ابتدای دسامبر سال گذشته ، انگلستان سه نوع واکسن کرونا 19 را تصویب کرده است: Pfizer ، یک شرکت دارویی آمریکایی ، Bioentech ، آلمان ، AstraZeneca ، یک شرکت دارویی چند ملیتی از دانشگاه آکسفورد و Modena ، یک شرکت دارویی آمریکایی. همه این واکسن ها به دو دوز نیاز دارند.

حدود 28،744.7199 نفر در انگلیس اولین دوز واکسن را دریافت کردند. 476،298 نفر هر دو دوز را تجویز کردند.

براساس شبکه جهانی تحقیقات “دنیای ما در داده ها” ، میزان واکسیناسیون از هر 100 نفر در انگلیس 11.67٪ است. پس از اسرائیل (50.22٪) و امارات متحده عربی (29٪) در رتبه سوم جهان قرار دارد.

انگلستان به دلیل شیوع ویروس جهش یافته با قدرت انتقال قوی در سراسر کشور مسدود شده است. از تاریخ 28 ام ، 28680 مورد تایید شده جدید و 1239 مرگ جدید وجود دارد. موارد تأیید شده تجمعی 3.73.734 و مرگ تجمعی 103.126 بوده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *