[ad_1]

TikTok گفت: “بیش از 13” ، اما هیچ قانونی وجود ندارد
والدین همچنین گفتند: “تیک تیک ، فقط یک ویدیوی رقصنده …”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = یک دختر 10 ساله ایتالیایی که بر اساس یک فیلم کوتاه بازی خیره کننده محبوب در برنامه تلفن همراه ‘TikTok’ را انجام داد ، درگذشت. مقامات بلافاصله تحقیقات را آغاز کردند و گفتند که دسترسی برخی از کاربران را تا ماه آینده مسدود می کنند.

به گزارش گاردین در بیست و سومین روز (به وقت محلی) ، دادستان های ایتالیا از روزی که تحقیق در مورد مرگ یک دختر 10 ساله را که هنگام شرکت در چالش “خیره کننده” فوت کرد ، اعلام کردند.

دختر مرده در تاریخ 20 ام در دستشویی توسط خواهر پنج ساله اش پیدا شد و تأیید شد که هنگام مرگ وی یک تلفن همراه در کنار او داشته است.

ناظران ایتالیایی مسئله چالش های مضر در بین نوجوانان را برجسته کرده و توضیح داده اند که “این باعث می شود کاربرانی که نمی توانند سن خود را تأیید کنند از TikTok استفاده کنند.”

طبق شرایط استفاده از TikTok ، آنها سن کاربران را به 13 سال یا بیشتر محدود می کنند. با این حال ، در حال حاضر راهی برای تنظیم این موضوع وجود ندارد.

سخنگوی TikTok گفت: “تأیید نشده است که TikTok توصیه می کند در چالش خیره کننده شرکت کنید. ما با تحقیقات مقامات همکاری خواهیم کرد که ممکن است باعث خودکشی شود.”

سخنگوی گفت: “ایمنی کاربران TikTok اولویت اصلی ماست.” ما اجازه نمی دهیم محتوای مضر باعث ترویج ، ترویج یا تجلیل رفتارهای مضر شود. ”

برخی توصیه می کنند که نظارت دقیق بر ولی امر ضروری است.

پدر و مادر دختر 10 ساله ای که درگذشت در مصاحبه با روزنامه Larepubblica در ایتالیا گفتند: “برادر کوچکتر کودک گفت:” خواهرم یک چالش خودکشی را پذیرفت. “ما چیزی نمی دانستیم.”

آنها گفتند: “ما نمی دانستیم که آیا دختر ما چنین بازی می کند یا خیر” و “من می دانستم که او در TikTok می رقصید و فیلم ها را تماشا می کند. آیا می توانید تصور کنید که چنین ظلمی اتفاق بیفتد؟”

تنظیم کنندگان دیجیتال ایتالیا در ماه دسامبر گذشته علیه TikTok شکایت کردند و گفتند: “ما به حمایت از کودکان زیر سن قانونی توجه نکرده ایم.” آنها گفتند: “ثبت نام در TikTok را برای خردسالان جوان بسیار آسان کنید.”

پارلمان ایتالیا همچنین با تنظیم خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) مانند TikTok موافقت کرده است. کمیته حمایت از کودکان در کنگره گفت که “SNS نباید جنگلی باشد که همه چیز در آن مجاز باشد.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *