[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] NHK در تاریخ 22th گزارش داد که در حالی که پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای سازمان ملل متحد رسماً در 22th اجرا شد ، در ژاپن ، تنها کشور جهان که در معرض سلاح های هسته ای قرار دارد ، جنبشی به نفع این پیمان وجود دارد. (منبع عکس: ثبت در وب سایت NHK) 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = NHK در 22 ام اعلام کرد که در ژاپن ، تنها کشور جهان در معرض سلاح هسته ای ، جنبشی به نفع پیمان وجود دارد ، در حالی که ممنوعیت سلاح های هسته ای توسط سازمان ملل متحد رسماً در تاریخ 22 است.

پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای یک معاهده چند جانبه با هدف ممنوعیت حذف و توسعه کامل سلاح های هسته ای است. این توافق نامه در ژوئیه 2017 توسط سازمان ملل تصویب شد ، اما توسط کشورهای بزرگی مانند ایالات متحده و کره و ژاپن تصویب شد که زیر چتر هسته ای آمریکا. به امضا ملحق نمی شود یا مخالفت نمی کند.

به ویژه ژاپن با تأکید بر اینکه این کشور تنها کشور بمب گذاری شده در جهان است ، اما پیش از این برنامه خلع سلاح هسته ای در جامعه بین المللی را رهبری می کند ، اما به دلیل شرکت نکردن در پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای مورد انتقاد در داخل و خارج قرار گرفته است.

در همین حال ، تصویب در ساعت 0 صبح به وقت محلی ، زمانی که هندوراس در اکتبر سال گذشته برای 50مین بار پیمان منع سلاح هسته ای را امضا کرد ، اجرا شد.

اگرچه دولت ژاپن هنوز با پیمان تسلیحات هسته ای مخالف است ، قانونگذاران ژاپنی و دولت های محلی نیز به این پیمان پایبند هستند.

در نتیجه تحقیق توسط سازمان ارتقا contract قرارداد Consular Watch ، یک سازمان ارتقا contract قرارداد متشکل از دانشجویان و سازمانهای غیردولتی (NGO) ، 44 عضو شورای ملی پاسخ دادند که این قرارداد از اکتبر سال گذشته لازم الاجرا خواهد شد. NHK اعلام كرد كه تعداد اعضای شورای ملی كه اظهار داشته اند كه تاكنون موافق توافق هستند به 163 نفر یا 23٪ كل نمایندگان رسیده است.

علاوه بر این ، از اکتبر سال گذشته ، 23 شورای (عمده دولت های محلی) شورای تصمیم گرفته اند که با درخواست دولت برای پیوستن به پیمان ، نظرات خود را به دولت ارائه دهند. مشخص است که 523 شورای شهرداری وجود دارد که قبلاً نظرات خود را ارائه داده اند که 30٪ کشور را نشان می دهد.

بعلاوه ، از 47 فرماندار استانها و استانها (دولتهای بزرگ منطقه ای) 20 نفر پاسخ دادند كه با این معاهده موافقت می كنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *