[ad_1]

کلیسای ارتدکس همچنین توصیه “عدم استحمام برای قرنطینه” را رعایت کرد

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스]ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، روز نوزدهم (به وقت محلی) در نوزدهم (به وقت محلی) در آب یخ زده است ، در حالی که دما در خارج از مسکو تا -20 درجه سانتیگراد کاهش یافته است. آبی که به مناسبت جشن جماعت توسط کشیش برکت داده می شود تا سالگرد سال بعد مقدس و پاک قلمداد می شود و مردم بر این باورند که این آب از قدرت محافظتی و درمانی خاصی برخوردار است. کلیسای ارتدکس روسیه طبق تقویم جولیان ، جشن مدرن را در 19 ژانویه جشن می گیرد. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان = ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه (68) ، پس از وقفه -20 درجه سانتیگراد ، در آب یخ خیس خورد. او قرار است در روز ارتدکس کنفوسیوس یک مراسم حمام برگزار کند.

به گزارش آژانس تاس ، سخنگوی کاخ کرملین ، دیمیتری پسکوف ، در نوزدهم (به وقت محلی) گفت که “رئیس جمهور پوتین در یک مراسم حمام برای تعطیلات رسمی مدرن در حومه مسکو شرکت می کند.” رئیس جمهور پوتین چندین سال با غسل در جشنواره کنگیون رونق خود را نشان داد.

رئیس جمهور پوتین در ویدئویی که توسط کرملین منتشر شد ، سه بار در یک حمام صلیبی باز غوطه ور شد. صلیب بزرگ یخ در جلوی چمن هوای سرد را نشان می دهد.

در کلیسای ارتدکس روسیه ، تعطیلات مدرن روزی است برای جشن 30 سالگی عیسی مسیح ، وقتی او توسط جان در رود اردن غسل تعمید یافت و به عنوان پسر خدا برای مردم ظاهر شد.

به مناسبت این ، اعضای کلیسای ارتدکس در آستانه روز تبریک دستان خود را با آب مقدس در کلیسا می شستند یا یخ های موجود در رودخانه یا مخزن را می شکنند و در آب سرد استحمام می کنند.

در روسیه ، استحمام با یخ به عنوان یک عمل تقویت سیستم ایمنی بدن برای محافظت از سلامتی و شستن گناهان شناخته می شود.

با این حال ، کلیسای ارتدکس امسال گفت: “عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) جدید گسترش یافته است و بسیاری از افراد در اثر بیماری ضعیف می شوند.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *