[ad_1]

“” نقش کوچک “در جلوگیری از COVID-19 ، افتخاری بزرگ در زندگی من است”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده در جلسه ای با فرمانداران در 12th (به وقت محلی) گفت که “زمان ما در حال پایان است” و “دولت جدید این کشور را تحویل می گیرد” این عکس نشان می دهد که معاون رئیس جمهور پنس در حال خواندن آخرین گواهی در پایتخت واشنگتن در تاریخ هفتم ، تایید انتخاب رئیس جمهور بعدی ، جو بایدن. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] گزارشگر ایان = مایك پنس معاون رئیس جمهور آمریكا در جلسه ای با فرمانداران آمریكا در 12th (به وقت محلی) گفت كه “زمان ما رو به پایان است” و “دولت جدید زمام امور را به دست خواهد گرفت.”

هیل ، یك رسانه متخصص در كنگره آمریكا ، گفت كه معاون رئیس جمهور پنس آخرین جلسه فرماندار را در دوره خود برگزار كرد و قول انتقال روان قدرت را داد.

معاون رئیس جمهور پنس گفت: “دولت در حال آماده سازی برای دوره گذار است” و “با جو بایدن سخت کار می کند.” در همان زمان ، او قول داد: “من به یک تغییر رژیم صاف دست پیدا خواهم کرد.”

معاون رئیس جمهور پنس همچنین گفت: “بزرگترین افتخار من در زندگی است که نقش کمی داشته باشم” در جلوگیری از عفونت ویروس کرونا (کرونا 19).

وی تأكید كرد: “هدف از دوره گذار ، دخالت در تلاشهای مداوم ما برای اولویت قرار دادن سلامت آمریكا نیست.”

پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری ، پنس معاون رئیس جمهور با نارضایتی رئیس جمهور از انتخابات گیج شد.

پرزیدنت ترامپ دستورات نامعقولی را وضع کرد ، از جمله اینکه از معاون رئیس جمهور پنس خواستار خودداری از تأیید آرا elect انتخاباتی شد ، اما معاون رئیس جمهور پنس انتخاب بایدن برای کنگره را رد و تأیید کرد.

حزب دموکرات در حال حاضر از معاون پنس رئیس جمهور می خواهد که به ماده 25 اصلاحیه ، که رئیس جمهور را از اختیارات خود محروم می کند ، استناد کند. رسانه های عمده آمریکایی گفته اند بعید است معاون پنس رئیس جمهور ترامپ از این طریق رئیس جمهور ترامپ را استیضاح کند.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *