[ad_1]

“پنس از تخلیه سرویس مخفی دوبار امتناع ورزید”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه مشترک سنا و سنا ، گواهی نتایج انتخابات آریزونا توسط جو روپ گرین ، نماینده کنگره آریزونا ، اعطا می شود تا آرا of تیم انتخابات ایالات متحده در تاریخ ششم (به وقت محلی) تأیید شود. رئیس جمهور دونالد ترامپ در همان روز پایتخت ایالات متحده را مسدود کرد ، نمایندگان کنگره رای دادند تا بحث در مورد صدور گواهینامه را متوقف کنند. 2021.1.16

[서울=뉴시스] واشنگتن پست در پانزدهم (به وقت محلی) گزارش داد كه Jaewoo Lee = مایك پنس معاون رئیس جمهور آمریكا فقط در چند ثانیه حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا به كاپیتول حمله كردند ، از حامیان عصبانی خودداری كرد. معاون رئیس جمهور پنس به دلیل امتناع از موافقت با انتخابات ریاست جمهوری در آن زمان ، مورد انتقاد هواداران قرار گرفت.

به گفته مقامات دادگاه و داده های ویدئویی به نقل از WP ، معاون رئیس جمهور پنس پس از اولین گزارش اداره پلیس کنگره در تاریخ 6 در مورد تلاش پلیس کنگره برای حمله به کنگره ، 14 دقیقه بدون تخلیه در دفتر ماند. WP گفت ، این زمان کافی بود تا طرفداران ترامپ به کاپیتول حمله کنند و به معاون رئیس جمهور پنس سخنرانی کنند.

استفان سند ، رئیس پلیس کنگره ، اولین گزارش را در ساعت 13:59 بعد از ظهر همان روز دریافت کرد ، طرفداران به در و پنجره پایتخت رسیدند و سعی داشتند حداقل یک پنجره را بشکنند. هواداران در ساعت 2:11 بعد از ظهر همان روز پنجره را شکستند و یک دقیقه بعد برخی از طرفداران پنجره را شکستند.

هنگامی که طرفداران به پایتخت حمله کردند ، سرویس های مخفی معاون رئیس جمهور پنس ، همسر و دخترش را به یک مخفیگاه در کاپیتول تخلیه کردند. طبق این فیلم ، C-SPAN حدود ساعت 2:13 بعد از ظهر است. همان روز بلافاصله پس از تخلیه معاون رئیس جمهور پنس ، ساعت 2:14 بعد از ظهر ، برخی از طرفداران به دنبال عضوی از اداره پلیس کنگره به طبقه دوم کاپیتول ، جایی که دفتر معاون رئیس جمهور پنس در آن واقع شده است ، رسیدند.

سه مقام ناشناس که از محل نگهداری پنس معاون رئیس جمهور مطلع بودند ، گفتند پناهگاهی که خانواده معاون پنس از آن تخلیه شده و فراتر از آن بوده است حداقل 100 فوت (حدود 30 متر) از طرفداران وی فاصله دارد. .

WP گفت جای سوال است که آیا سرویس مخفی زودتر معاون رئیس جمهور پنس را تخلیه نکرده است؟ در جریان این حمله ، معترضین خصومت نشان دادند و شعارهایی فریاد زدند که باید معاون رئیس جمهور پنس را به دار آویزان کنند.

با این حال ، سخنگوی سرویس مخفی کاترین میلهون به RP گفت که “سرویس مخفی به طور خاص از ابزارها و روش های عمل نام نمی برد” و “معاون رئیس جمهور پنس در روز ششم امن بود”. سخنگوی معاون رئیس جمهور پنس از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

دو مقام که گزارش این حادثه را دریافت کرده اند ، گفتند که معاون رئیس جمهور پنس از توصیه دو بار تخلیه خودداری کرد. معاون رئیس جمهور پنس گفت که او نمی خواهد توسط جمعیت از دفتر و پایتخت اخراج شود. با این حال ، مقامات گفتند که سرویس مخفی باید سریعاً منتقل شود ، بدون اینکه برای بار سوم به معاون رئیس جمهور پنس انتخاب شود.

وی افزود: معاون رئیس جمهور پنس و حزب وی با هواداران ملاقات نکرده اند. به گفته دولت و مقامات پارلمانی ، معاون رئیس جمهور پنس در مخفیگاه درونی باقی ماند ، حتی هنگامی که اکثر نمایندگان مجلس در خارج از پایتخت تخلیه شدند ، و در ساعت 8 شب به کار خود بازگشتند همان روز که اداره پلیس پارلمان اوضاع را روشن کرد.

همچنین مشخص شده است که معاون رئیس جمهور پنس اظهار داشت که جلسه باید در کاپیتول ادامه یابد ، زمانی که نمایندگان فدرال در مورد زمان ، کجا و چگونگی تکرار انتخابات انتقاد شده بحث کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *