[ad_1]

کمک ماهانه در یک ستون

پیوند_انتخابی
[웨스트팜비치=AP/뉴시스] معاون رئیس جمهور مایک پنس در مراسمی که در 22 دسامبر سال گذشته (به وقت محلی) در وست پالم بیچ ، فلوریدا ، ایالات متحده برگزار شد. 2021.01.02.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق آمریکا که اژدهایی خوابیده به حساب می آید به ارث محافظه کار محافظه کار پیوست.

به گزارش پولیتیکو در تاریخ 4 (به وقت محلی) ، پنس معاون رئیس جمهور سابق بیانیه ای ارائه داد و گفت: “بنیاد میراث بنیاد جنبش محافظه کار است. پیوستن به بنیاد برای ایجاد یک سیاست محافظه کارانه برای ما افتخار بزرگی است که به نفع همه آمریکایی ها است. “او گفت.

بنیاد میراث فرهنگی همچنین در وب سایت خود از پیوستن معاون رئیس جمهور سابق پنس خبر داد. وی توضیح داد كه در مورد سیاست های عمومی با كارشناسان میراث مشاوره و صحبت محافظه كارانه خواهد داشت.

وی همچنین گفت که قصد دارد یک سری سخنرانی درمورد مسائل سیاسی تا زمان پیوستن معاون رئیس جمهور سابق پنس به میراث داشته باشد و او یک ستون ماهانه خواهد نوشت.

معاون پیشین رئیس جمهور پنس پس از بازنشستگی همسرش ، کارن و معاون رئیس جمهور در ویرجینیا شمالی زندگی می کند.

او “اژدهای خواب” است که به عنوان رئیس جمهور منتخب با سابقه فعالیت در مجلس نمایندگان فرماندار ایندیانا پیش از تصدی معاون ریاست جمهوری در سال 2016 انتخاب شده است. پولیتیکو تحلیل می کند که نامزدی ریاست جمهوری در سال 2024 یک نقطه قوت خواهد بود.

پیش از این ، رسانه های آمریکایی گزارش داده بودند كه معاون رئیس جمهور پیشین پنس یك سازمان غیر انتفاعی رفاهی راه اندازی خواهد كرد. این جنبش به عنوان جنبشی برای فرار از سایه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق و تلاش برای استقلال تعبیر شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *