[ad_1]

افراد از بیش از 10 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، سوئیس و دانمارک
شما باید تا 1.5 میلیون جریمه بدست آمده برای حبس تا دو سال حبس پرداخت کنید.

پیوند_انتخابی
[팡안섬(태국)=AP/뉴시스]روز 26 ام ، پلیس تایلند در حال تحقیق درباره خارجیانی است که در یک بار در جزیره Phangan ، استان سورات ثانی در جنوب تایلند میهمانی می گیرند. مقامات تایلند در تاریخ 27th گفتند که پلیس تایلند 89 خارجی را که به دلیل نقض قوانین جدید در مورد ویروس کرونا (مهمانی کرونا 19) در یک بار در جزیره Phangan ، یک تفریحگاه معروف در شب 26 در مهمانی شرکت کرده بودند ، دستگیر کرد. 2021.1.28

[방콕(태국)=AP/뉴시스]خبرنگار یو سه جین = مقامات تایلند در تاریخ 27th گفتند که پلیس تایلند 89 خارجی را که به دلیل نقض مقررات جدید در مورد ویروس کرونا (مهمانی کرونا 19) در مهمانی در یک بار در جزیره Phangan ، یک تفریحگاه معروف در جنوب شب 26 برگزار شده بود ، دستگیر کرد .

سوپارک پانکوسول ، مدیر دفتر مهاجرت در جزیره Phangan ، گفت که پلیس همچنین 22 شهروند تایلندی از جمله خارجی ها ، صاحب بار ، مردی که الکل را به بار تحویل می دهد و میهمانان بار را دستگیر کرد.

وی افزود ، تایلند برای مقابله با کرونا 19 مارس سال گذشته وضعیت اضطراری اعلام کرد و احزاب مانند این غیرقانونی است.

خارجی های دستگیر شده از بیش از 10 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، سوئیس و دانمارک هستند.

جزیره Phangan در استان سورات ثانی مقصد محبوب گردشگران جوان به ویژه برای مهمانی های ساحلی ماه کامل است. با این وجود ، تایلند از آوریل سال گذشته ورود تقریباً همه گردشگران به این کشور را ممنوع کرده است.

کسانی که وضعیت اضطراری را نقض کنند حداکثر 40،000 بات (حدود 1.5 میلیون درآمد) تا دو سال زندان جریمه می شوند. صاحبان بار و کارمندان می توانند به دلیل نقض قانون بیماری های عفونی تحت تعقیب قضایی قرار بگیرند و تا 100000 بات (حدود 3.73 میلیون درآمد کسب شده) در سال به زندان محکوم شوند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *