[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] پلیس هنگ کنگ اخیراً تحقیقات در مورد فیلم “قطار جنسی” را که در اینترنت در حال گردش است آغاز کرد. قطار از هنگ کنگ در فیلم موجود است.

[서울=뉴시스] خبرنگار مون یه سونگ = پلیس هنگ کنگ اخیراً تحقیق در مورد پخش فیلم “رابطه جنسی با قطار” را در اینترنت آغاز کرده است.

در روز هفدهم ، هنگ کنگ 01 و دیگران گفتند که حدود 45 ثانیه فیلم در مورد رابطه جنسی دو مرد در قطار هنگ کنگ در اینترنت پخش شده است.

فیلم مورد مناقشه در قالب خود پرتره گرفته شده است. این فیلم در قطار با تعداد کمی مسافر گرفته شده است ، اما فیلم شامل مسافران دیگری است که از این دو مرد تکان دهنده دور هستند.

طبق گزارش هنگ کنگ مینگبائو ، پلیس معتقد است که این فیلم بین سال های 2017 و 2019 گرفته شده است و در تاریخ 12th در اینترنت منتشر شده است.

گزارش شده است که حساب توییتر ، که در اصل ویدیو را ارسال کرده است ، حذف شده است.

شرکت متروپولیتن هنگ کنگ گفت این پرونده را به پلیس گزارش داده است. با این حال گفته می شود که هیچ اطلاعاتی در مورد زمان و منبع این فیلم وجود ندارد.

در همین حال ، در صورت محکومیت به آزار جنسی یا قرار گرفتن در معرض دید در یک مکان عمومی در هنگ کنگ ، وی می تواند به شش ماه زندان و جریمه نقدی 1000 HK HK (تقریباً 140،000 درآمد کسب شده) محکوم شود. در صورت محکومیت به توزیع پورنوگرافی ، وی می تواند سه سال زندان و یک میلیون دلار جریمه نقدی از طرف هنگ کنگ دریافت کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *