[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] گوان چائو بیست و یکم چین گفت ، شرکت Lux Share ، شریک اپل ، اولین شرکت چینی است که آیفون ساخته است. در دسامبر 2017 ، تیم کوک مدیر عامل اپل و بنیانگذار و رئیس LuxShare ، وانگ لایچون ، از کارخانه LuxShare در Kunshan ، استان جیانگسو بازدید کردند. <사진출처: 럭스쉐어 사이트> 2020.07.21

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = یک روز پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن (به وقت محلی) ، تحقیقات در مورد نقض حق ثبت اختراع Lux Share ، یک شرکت تابعه چینی به نام The Foxconn Second ، آغاز شده است.

به گفته وزارت بازرگانی چین در تاریخ 25 ام ، کمیسیون تجارت بین الملل ایالات متحده (ITC) تحقیقاتی را علیه Luxshare تحت ماده 337 قانون گمرک (مقرره ای در مورد شیوه های تجاری غیر منصفانه ، از جمله نقض حقوق مالکیت معنوی) بیست و یکم

این یک روز پس از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن است.

Luxshare گفت که عصر بیست و چهارم در بیانیه ای از ITC مطلع شد.

تحقیقات در پاسخ به درخواست تحقیق توسط شرکت آمریکایی آمفنول انجام شد. در 18 دسامبر سال گذشته ، آمفنول درخواست تحقیقات IPR را به ITC ارائه داد.

در ژوئیه سال گذشته ، Luxshare کارخانه Wistron ، یک شرکت تایوانی را که در زمینه تولید آیفون های محموله فعالیت می کند ، در Kunshan ، چین خریداری کرد و اولین شرکت چینی بود که آیفون تولید می کند.

Luxshare به طور عمده محصولات محموله ای مانند AirPods و Apple Watches را تولید می کند ، اما اکنون تولید آیفون نیز امکان پذیر است.

انتظار می رود LuxShare امسال تولید و مونتاژ آیفون را آغاز کند. کارشناسان صنعت پیش بینی می کنند که آنها در مراحل اولیه تولید به جای مدل های جدید بر تولید مدل های قدیمی تمرکز کنند.

در همین حال ، در بازار سهام چین ، سهام Luxshare صبح روز بیست و پنجم بیش از 9 درصد به یک باره غرق شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *