[ad_1]

2 هفته تمدید شد … در 23 دسامبر سال گذشته خاتمه یافت

پیوند_انتخابی
[인천공항=뉴시스]گزارشگر چوی جین سئوک = دولت تصمیم گرفته است مدت تعلیق پروازهای مستقیم که از انگلیس از هفتم به 2 هفته دیگر به 21 منتقل می شود ، تمدید شود. همه شرکت کنندگان که از طریق فرودگاه وارد کره می شوند ، باید از 8 امتحان تأیید کرونا 19 تقویت ژن (PCR) تأیید منفی ارائه دهند. بندر توسط مسافر در پانزدهم اعمال می شود. این تصویر مربوط به زمان محلی در انگلستان است که در داشبورد ترمینال 1 در فرودگاه بین المللی اینچئون در 7th نشان داده شده است. 2021.01.07. [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Lim Jae-hee = دولت تمدید اقدامات تعلیق پروازهای مستقیم خروج از انگلیس را تا یازدهم ماه آینده به دلیل شیوع جهش یافته جدید ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) و غیره ادامه می دهد.

بر اساس وب سایت سفارت جمهوری کره در انگلستان در تاریخ 27 ، دولت تعلیق پروازهای مستقیم خروج از انگلیس را که قرار بود برای 28th باشد ، به مدت دو هفته دیگر تا 11 فوریه تمدید کرد. دولت گفت: “ما شیوع ویروس جهش یافته و روند افزایش قرنطینه خارجی را در هر کشور در نظر گرفته ایم.”

پیش از این ، دولت پروازهای مستقیم از پادشاهی متحده را از 23 تا 31 دسامبر سال گذشته متوقف کرد ، زمانی که ویروس جهش یافته در انگلیس شناسایی شد و سپس یک بار به هفتم ، دو بار به 21 و سه بار به 28 ام. پس از آن ، اقدامات تعلیق تمدید شد.

هنگامی که ویروسهای جهش یافته در انگلستان و آفریقای جنوبی گزارش شد ، مقامات قرنطینه ماه گذشته استاندارد تب را از 37.5 درجه به 3/37 درجه رساندند و به اتباع داخلی و خارجی اجازه دادند آزمایشات منفی PCR (تقویت ژن) را برای افرادی که وارد کشور می شوند ، ارائه دهند. .

متعاقباً ، کلیه خارجیانی که وارد کشور می شوند باید تأییدیه های PCR منفی را ارائه دهند و آزمایشات هم بعد از ورود و هم قبل از قرنطینه انجام می شود.

از هجدهم این ماه ، چرخه آزمایش تشخیصی پس از ورود برای همه مهاجران خارجی از 3 روز به 1 روز پس از ورود به کشور کاهش یافته است. همچنین ، مانند انگلیس و آفریقای جنوبی ، برای کسانی که وارد برزیل می شوند که ویروس جهش یافته تأیید شده است ، باید یک نامه منفی برای تأیید PCR کره ای ها ارسال شود. وی تا زمان تأیید منفی پس از تشخیص در مسکن موقت قرنطینه شد.

از 25 ، در مجموع 27 مورد ویروس جهش یافته در کره وجود دارد که شامل 19 مورد در انگلستان ، 5 مورد در آفریقای جنوبی و 3 مورد در برزیل است. 22 مهاجر خارجی وجود دارد و 5 نفر دیگر موارد تماس با خارجی ها مانند خانواده های آنها هستند و هیچ موردی از آلودگی در جامعه وجود ندارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *