[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] ظهر 20 ام ، مراسم افتتاحیه جبهه غربی پایتخت ، جایی که جو بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سوگند یاد می کند. دستان آماده سازی مشغول هستند ، زیرا خورشید ساعت 7 صبح طلوع می کند و آسمان پشت شرق روشن می شود.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن در ساعت 11 صبح (ساعت 1 صبح KST در 21 ام) در جبهه غربی پایتخت کنگره فدرال در واشنگتن آغاز می شود.

در روز پنجاه و نهم ، مراسم تحلیف هسته ای رئیس جمهور فدرال ایالات متحده سوگند ریاست جمهوری است که طبق قانون اساسی به تاریخ و زمان بدون تغییر تنظیم شده است. ساعتی پس از مراسم ، با قسم دفتر ظهر ، بایدن چهل وچهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد و رژیم را به دست گرفت.

سوگند اداری حک شده در قانون اساسی 35 کلمه است و بسیاری از روسای جمهور چهار کلمه را در پایان “خدا به من کمک کند” و در مجموع 39 شخصیت اضافه کرده اند. آسوشیتدپرس گزارش داد که اصل این اظهار نظر مشخص نیست.

رئیس دادگستری جان رابرتز ریاست سوگند را به عنوان شاهد قسم بایدن با دستان خود بر کتاب مقدس انجام داد.

سپس رئیس جمهور بایدن سخنان افتتاحیه خود را ایراد خواهد کرد و این موضوع به عنوان ایالات متحده شناخته می شود. با توجه به بیماری همه گیر Crown 19 ، که منجر به کشته شدن 400000 آمریکایی شد ، مراسم افتتاحیه از جلوی Capitol تا بنای یادبود لینکلن قابل مشاهده نیست ، مرکز ملی را با صدها هزار نفر پر می کند ، و در عوض 200000 ستاره کوچک و راه راه جشن می گیرند.

برای این مراسم ، مایک پنس معاون رئیس جمهور و همسرش در مراسم خداحافظی دونالد ترامپ که ساعت 8 صبح (10 شب) در پایگاه اندرو نزدیک برگزار می شود ، شرکت می کنند. علاوه بر این ، باراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ، جورج دبلیو بوش چهل و چهارمین رئیس جمهور بیل کلینتون برای تازه سازی صندلی های خود به بانوی اول سابق پیوستند.

در واشنگتن ، پایتخت 600000 نفری ، 25000 نیروی گارد ملی در حالت آماده باش هستند. پس از سوگند ، آیین بازرسی از واحدهای اصلی برای فرمانده جدید نظامی ادامه دارد. با این حال ، مقیاس به عنوان راهنمای فاصله اجتماعی در بین سربازان درگیر کاهش یافت. ناهار با نمایندگان در پایتخت از دست رفت.

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در اوایل صبح 20 ام ، یک کامیون در حال حرکت از مقابل بال غربی ، یک ساختمان اداری در کنار ورودی شمالی کاخ سفید ، خارج می شود.

در عوض ، رئیس جمهور جدید ، معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور سابق ، چه در داخل و چه در خارج ، از گورستان ملی آرلینگتون بازدید می کنند و در مقابل مقبره سرباز گمنام یک تاج گل می گذارند.

در جاده پنسیلوانیا از پایتخت به کاخ سفید ، رژه استقبال ، در میان تشویق و مشارکت فعال شهروندان ، تقریباً به کلی از دست رفت ، وانمود کرد که چند عکس گرفته است. هیچ شهروند کنار جاده ای وجود ندارد و خانواده رئیس جمهور بایدن برای ورود به کاخ سفید توسط سربازان همراه شده اند.

روسای جمهور کلینتون ، بوش و اوباما که در آن روز در مراسم تحلیف شرکت کردند ، صبح زود به عنوان روسای جمهور جدید و قدیم در کاخ سفید در مراسم تحلیف قبلی خود در کاخ سفید دیدار کردند و سپس با هم به سالن افتتاح راه یافتند. . پس از امتناع ترامپ از روی کار آمدن و روی کار آمدن بایدن ، وی فقط وارد کاخ سفید خواهد شد. پس از ترک چمدان ترامپ در اواخر صبح ، 100 مقام کاخ سفید چمدان رئیس جمهور جدید را باز کردند و به مدت 15 ساعت در انتظار صاحب جدید بودند.

در عصر ، این رسم است که روسای جمهور و زوج های جدید در ده ها مهمانی و مهمانی های خوشامدگویی شرکت می کنند ، اما آنها همچنین وانمود می کنند که یک ویدیو هستند و در عوض یک مهمانی تلویزیونی 90 دقیقه ای است که توسط تام هنکس بازیگر برگزار می شود.

تیم های دولت جدید کاخ سفید بلافاصله پس از ظهر حداقل 15 دستور ریاست جمهوری را به عنوان آتش سریع در طول روز صادر کردند و پیش بینی کردند اقدامات “بد” که ترامپ برای چهار سال ساخته بود همزمان لغو شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.