[ad_1]

پیوند_انتخابی
[시드니=AP/뉴시스] افراد نقابدار برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا در سومین روز (به وقت محلی) در سیدنی استرالیا قدم می زنند (کرونا 19). 2021.01.08.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = مقامات در پرت ، جنوب غربی استرالیا ، در تاریخ سی و یکم گزارش دادند که یک مأمور امنیتی که در یک هتل ، یک مرکز قرنطینه کار می کند ، از نظر ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) مثبت است و بلافاصله شهر را به مدت پنج روز قفل کرد.

طبق گزارش خبرگزاری فرانسه ، مقامات پرث 2 میلیون شهروند را به دلیل ورزش ، ویزیت بیمارستان ، کار اجتناب ناپذیر و خرید مواد غذایی در آن شب ممنوع کرده اند.

نخست وزیر مارک مگوان از استرالیای غربی گفت: “ما اقدامات بسیار سریع و سختگیرانه ای را برای جلوگیری از تاج 19 و جلوگیری از گسترش آن به جامعه انجام داده ایم.”

نخست وزیر ما گو وانگ افزود که او تصمیم گرفته است فقط برای مدت کوتاهی پنج روزه آن را اعمال کند تا از سردرگمی و ناراحتی ناشی از قفل طولانی مدت جلوگیری کند.

مقامات بهداشتی تخمین می زنند که یک مأمور امنیتی که از نظر کرونا 19 مثبت بود ، به یک ویروس جهش یافته انگلیس که از قرنطینه بازگشت کرده است ، آلوده شده است.

استرالیا تأیید کرد که پرونده های کرونا 19 در تاریخ سی و یکم در ساعت 11:50 بعد از ظهر (KST) به 28،811 رسید که از این تعداد 909 نفر تاکنون جان خود را از دست داده اند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.