[ad_1]

افتتاحیه جزئی با رزرو از 8. منطقه جنوبی هنوز بسته است

پیوند_انتخابی
[요세미티( 미 캘리포니아주)= AP/뉴시스] صحنه خسارت طوفان در نخلستان ماریپوسا در پارک ملی یوسمیتی. ورود به این منطقه از 19 ژانویه به دلیل آسیب هایی مانند تخریب مسیرهای پیاده روی ممنوع شده است.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = سانفرانسیسکو کرونیکل گزارش می دهد که پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا ، ایالات متحده ، با پذیرش بازدید کنندگان با رزرو از 8 فوریه ، بازگشایی می شود.

این پارک اعلام کرد ، “برای مدیریت موثرتر بازدیدکنندگانی که در پارک ملی یوسمیتی گرفتار شده اند و از مقررات قرنطینه COVID-19 در کالیفرنیا پیروی می کنند ، ما تصمیم گرفته ایم که از 8 فوریه فعلاً بازدیدکنندگان روزانه را به صورت رزرو پذیرش کنیم.”

پارک ملی یوسمیتی ، که بیشترین گردشگر را در میان پارک های ملی در غرب ایالات متحده به خود جلب می کند ، از 19 ژانویه تعطیل شده است ، زیرا در اثر انفجار منحصر به فرد “مونو” امکانات کل پارک به شدت آسیب دیده است.

جنگل معروف Mariposa Grove در اینجا بیشترین آسیب را دیده است ، از جمله چندین درخت غول پیکر که ریزش کرده و به مسیرهای پیاده روی و نرده ها آسیب زده اند. مدیریت پارک گفت: زمان ترمیم خسارت به این مکان و از سرگیری مجدد تور هنوز قطعی نشده است.

حتی در صورت بازگشایی پارک ملی یوسمیتی ، مسیر دسترسی به بزرگراه های 140 و 120 محدود شده است. منطقه تاریخی جنگل قدیمی در قسمت جنوبی پارک و دروازه اصلی جنوبی و جاده دسترسی هنوز بسته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *