[ad_1]

استماع قانون منع جنگ کره شمالی … برنامه هنوز تعیین نشده است

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]Reporter Park Mi-so = خبرنگار SBS ، پارک سانگ هاک ، نماینده انجمن جنبش آزاد کره شمالی ، که به حمله به آنها متهم است ، هنگام ورود به دادگاه منطقه شرقی سئول در Songpa-gu ، سئول ، به س reportersالات خبرنگاران پاسخ داد. صبح روز یازدهم برای شرکت در اولین تاریخ دادگاه. 2021.01.11. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار جی هیون کیم = آقای پارک سانگ هاک ، رهبر یک گروه پناهنده کره شمالی که در کره شمالی اعلامیه توزیع می کند ، برای شرکت در جلسه دادرسی در کنگره ضد کره شمالی ایالات متحده در تاریخ 27th به ایالات متحده عزیمت کرد.

در تاریخ 28 ، وکیل لی هئون ، نماینده نماینده حقوقی پارک ، در تاریخ 28 گفت ، “رئیس اجرایی پارک دیروز کشور را ترک کرد تا در جلسه دادرسی در کنگره ایالات متحده شرکت کند و در اوایل ماه مارس به کره برمی گردد.”

“کمیته حقوق بشر ، تام لانتوس ، یک سازمان دو حزب از کنگره ایالات متحده ، در حال بررسی جلسه استماع قانون ضد کره شمالی است که گسترش جنگ علیه کره شمالی را مجازات می کند.

کریس اسمیت ، نماینده حزب جمهوری خواه کنگره ، رئیس کمیسیون حقوق بشر تام لانتوس ، از قانونی که موجب تضعیف اصول دموکراتیک بحث شورای ملی در مورد قانون کره شمالی در دسامبر گذشته شد ، انتقاد کرد.

لی گفت ، اگرچه هنوز زمان جلسه برای رسیدگی تأیید نشده است ، پارک قصد دارد با گروه های حقوق بشر ایالات متحده در ارتباط باشد تا در مورد بی عدالتی قانون ضد کره شمالی اطلاع رسانی کند.

پیش از این ، در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته ، هنگامی که قانون علیه کره شمالی ابلاغ شد ، مدیر اجرایی پارک دادخواست قانون اساسی را مطرح کرد و بیان داشت که این یک قانون تقنینی است که آزادی بیان را نقض می کند.

ممنوعیت جنگ با کره شمالی قرار است از 30 مارس اجرا شود. وزارت انجمن راهنمای تفسیری تهیه کرده است که بیان می کند توزیع اعلامیه در کشورهای ثالث مشمول قانون نیست.

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *