[ad_1]

“ملکه های زوج پیر ، واکسیناسیون برای جلوگیری از اعتماد مردم به واکسن ها
روابط عمومی با بخش بهداشت ویلیام از طریق تماس تصویری

پیوند_انتخابی
[포톤다운=AP/뉴시스]ملکه الیزابت دوم در تاریخ پانزدهم (به وقت محلی) از انستیتوی علوم و فناوری دفاع انگلیس (DSTL) بازدید کرد. 10/16/2020

[런던= AP/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = ویلیام وانگ زی سین از انگلیس از همه مردم خواست “با ابتکار عمل برای جلوگیری از ترس بی اساس در مورد ایمنی واکسن ها ، واکسیناسیون را از مادربزرگ خود ، ملکه الیزابت دوم انجام دهند.”

شناخته شده است که ویلیام وانگ زی سین ، دوم در صف سلطنت ، این را اواخر شانزدهم در طی یک کنفرانس ویدیویی با مقامات و داوطلبان NIH گفت.

در آن روز ، کادر پزشکی به ویلیام گفتند که بسیاری از مردم تمایلی به استفاده از واکسن های Crown 19 ندارند که توسط مقامات دولتی تأیید شده اند.

سپس ویلیام گفت: “پدربزرگ و مادربزرگ پیرم نیز واکسن زده اند و من بسیار افتخار می کنم که پدربزرگ و مادربزرگم پیش قدم شده اند. مهمترین چیز این است که افراد وقتی می خواهند شخصی واکسن بزند سریع واکسن بزنند.” گفت

ملکه الیزابت دوم 94 و همسرش فیلیپ گونگ 99 ساله قبلاً اولین دوز واکسن را داده اند. و این واقعیت به طور گسترده تبلیغ شد. این به این دلیل است که مقامات بهداشتی انگلستان در تلاشند تا اولین دوز واکسن را برای تمام شهروندان بالای 70 سال تا اواسط ماه فوریه تکمیل کنند.

دولت انگلیس واکسیناسیون سالمندان را از اولویت های اصلی خود قرار داده است ، زیرا جمعیت مسن بیشترین مرگ و میر در کرونا است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *