[ad_1]

به عنوان هماهنگ کننده سیاسی کره شمالی ، معاون وزیر امور سیاسی و دیگران خدمت می کند.
وی همچنین نماینده اصلی طرف آمریکایی در توافق هسته ای ایران بود.
در مبادلات و مذاکرات با آمریکای شمالی مانند سفر آلبرایت به کره شمالی شرکت می کند
ویکتوریا نیولند توسط وزارت امور خارجه به عنوان معاون وزیر در امور سیاسی انتخاب شده است

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]در شانزدهم (به وقت محلی) ، وندی شرمن ، معاون وزیر خارجه اسبق ایالات متحده ، که رسماً به عنوان نفر دوم در وزارت امور خارجه آمریکا منصوب شد ، هنگام صحبت با یون بونگ ، وزیر خارجه وقت در اتاق مصاحبه در وزارت امور خارجه ، لبخند زد. در Yonnogu ، سئول در 10 اکتبر 2016 کار می کند. 2021.1.17.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده است = رسانه های آمریکایی گزارش می دهند که رئیس جمهور جدید منتخب آمریکا جو بایدن رسماً وندی شرمن ، معاون سابق وزیر امور خارجه که قهرمان اصلی توافق هسته ای ایران و کارشناس شبه جزیره کره است را به عنوان دوم در وزارت امور خارجه در 16 سالگی منصوب کرده است. -ti (به وقت محلی)

شرمن به عنوان یک متخصص در شبه جزیره کره در نظر گرفته می شود که در زمان دولت بیل کلینتون یک هماهنگ کننده سیاست برای وزارت امور خارجه کره شمالی (1999-2001) و معاون وزیر امور سیاسی (2015-2012001) در زمان مدیریت باراک اوباما.

در سال 2015 ، وی به عنوان نماینده اصلی ایالات متحده در توافق هسته ای ایران (JCPOA ، برنامه جامع اقدام مشترک) ، این عمل را رهبری کرد.

وی ارزیابی شد و همچنین با مشکلات کره شمالی آشنا بود.

این در حالی برگزار شد که وزیر امور خارجه پیشین مادلین آلبرایت در سال 2000 از کره شمالی بازدید کرد و با کیم جونگ ایل ، کمیسیونر دفاع پیشین مصاحبه کرد و در اجلاس بین کره ای در 15 ژوئن 2000 و تصویب بیانیه مشترک بین ایالات متحده و کره شمالی شرکت کرد. .

وی همچنین سفر معاون ارتش مردمی کره شمالی کره شمالی به واشنگتن و سفر رئیس جمهور وقت کلینتون به کره شمالی را تشویق کرد.

وی در حال حاضر مدیر مرکز رهبری جامعه در موسسه مطالعات سیاست هاروارد کندی و مشاور ارشد گروه پل آلبراستون (ASG) است.

علاوه بر این ، ویکتوریا نیولند ، معاون سابق وزیر امور خارجه ، به عنوان معاون وزیر دولت ، سومین شخص در وزارت امور خارجه منصوب شد.

دستیار وزیر خارجه پیشین نولاند دیپلماتی است که سفیر آمریکا در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) ، نماینده ویژه کنوانسیون اروپا در مورد کاهش سلاح های متعارف (CFE) و سخنگوی وزارت امور خارجه بوده است. در آن زمان ، دیک چنی مشاور امنیت ملی معاون رئیس جمهور (2005-2003) و دبیرکل دستیار وزیر امور خارجه (1996-1993) بود.

معاون وزیر پیشین شرمان و دستیار وزیر اسبق نولند زن هستند. هر دو باید مراحل تصویب سنا را طی کنند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *