[ad_1]

دستورالعمل های CDC … از اول ماه آینده

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده هنگام خروج از کلیسای جامع پس از شرکت در مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در جورج تاون در نزدیکی واشنگتن در 24 (به وقت محلی) دست خود را تکان داد. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در ایالات متحده استفاده از ماسک هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی اجباری است.

براساس CNN در تاریخ 29 ام (به وقت محلی) ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) در انواع اتوبوس ها ، قطارها ، تاکسی ها ، هواپیماها ، قایق ها ، مترو و وسایل نقلیه مشترک برای سرکوب ویروس کرونا ویروس جدید عمومی است عفونت (کرونا 19). گفته شده است که هنگام استفاده از وسیله نقلیه باید ماسک بزنید.

این سفارش از ساعت 23:59 روز اول ماه آینده اعمال می شود. آنها تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا هستند.

این دستور که توسط مارتین Setron از CDC ، مدیر مهاجرت جهانی و قرنطینه امضا شده است ، شامل نیاز به ماسک برای پوشاندن بینی و دهان هنگام انتظار برای سوار شدن به هواپیما و همچنین هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی است. بدون ماسک سوراخ دار است.

محافظ صورت یا عینک را می توان با ماسک پوشید ، اما نمی توان به تنهایی به جای ماسک از آن استفاده کرد. گفته شد که روسری و حوله جای ماسک را نمی گیرد.

با این حال ، افراد زیر 2 سال یا معلولانی که نمی توانند ماسک بزنند معاف هستند.

سی ان ان گزارش می دهد که CDC حق مجازات اتهامات کیفری به دلیل نقض این دستور را برای خود محفوظ می داند. با این حال ، آنها گفتند که رضایت داوطلبانه تشویق می شود.

دولت جو بایدن ، که اخیراً در 20 سالگی آغاز به کار کرده است ، بر سیاست های محدود کردن گسترش کرونا 19 تمرکز دارد. او دستورات اداری مانند قرنطینه مهاجران و افزایش مبدل اجباری را امضا کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *