[ad_1]

“تقویت بیشتر اتحاد ایالات متحده و ژاپن”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در شانزدهم سپتامبر سال گذشته ، توشیمیت موتگی ، وزیر امور خارجه ژاپن ، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و ژست گرفت. 10/06/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = وزیر امور خارجه ژاپن موتگی توشیمیتسو (茂木 敏 充) در سخنرانی دیپلماتیک هجدهم از حکم دادگاه کره در مورد “زنان راحت” انتقاد کرد.

به گفته Nippon Geizai Shimbun (Nikkei) و NHK در هجدهم ، وزیر امور خارجه موتگی در جلسه عمومی مجلس نمایندگان در مورد تشکیل مجلس شورای ملی به مناسبت تشکیل مجلس شورای ملی صحبت کرد. من بر ایده خواستار پاسخ شدید تأکید کردم.

در روز هشتم ، شعبه 34 دادگاه مدنی دادگاه منطقه مرکزی سئول (یونگ-گون کیم) به شاکی رای داد كه دولت ژاپن 100 میلیون پرونده برنده را كه 12 نفر علیه دولت ژاپن مطرح كرده بود ، به دولت ژاپن جبران می كند. ، از جمله Chun-hee Bae فقید ، در برابر دولت ژاپن.

علاوه بر این ، وزیر امور خارجه موتگی گفت که عفونت جدید ویروس کرونا (کرونا 19) ، افزایش حمایت گرایی ، تغییرات آب و هوا و سایر تغییرات در طول زمان اتفاق می افتد. آنها با مشاهده دنیای Post Crown ، به چند جانبه گرایی احترام گذاشتند و پیشنهاد کردند که ژاپن در ایجاد مقررات منصفانه و آزاد نقش اصلی را داشته باشد.

وی تأكید كرد ، “اهمیت و اهمیت” آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام “كه توسط ژاپن برای بعد از تاج ترویج می شود به تدریج در حال افزایش است. ما به ارتباط و همکاری با كشورهایی مانند ایالات متحده ، استرالیا و هند ادامه خواهیم داد. اندیشه های تو. ”

وی در مورد روابط با ایالات متحده تأكید كرد: “ما اتحاد آمریكا و ژاپن را از جمله تشدید قدرت بازدارندگی و اقدامات متقابل با جو بایدن ، رژیم جدید آمریكا كه روز بعد در میان فضای امنیتی منطقه ای رو به رشد راه اندازی می شود ، بیشتر تقویت خواهیم كرد. ”

وی در رابطه با روابط با چین انتقاد كرد كه “تلاش یك جانبه برای تغییر پدیده دریای چین شرقی از جمله آبهای اطراف جزایر سنكاكو مجاز نیست”.

وی گفت: “مسائل مختلف در انتظار انجام است ، اما من با استفاده از فرصت های سطح بالا ، مانند اجلاس ها و وزرای خارجه ، به درستی از آنچه باید گفته شود دفاع می كنم. من چینی ها را به اقدامات مسئولانه تشویق می كنم. “

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.