[ad_1]

“واکسن ها باید از حداکثر افراد محافظت کنند”

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] در بیست و چهارم (به وقت محلی) ، عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) جدید گسترش یافت و افراد ماسک دار روی پل وست مینستر در لندن ، انگلیس قدم می زدند. 2021.01.24.

[서울=뉴시스] وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک گفت که برای تسکین انسداد ویروس کرونا ویروس جدید خیلی زود است (کرونا 19).

در روز 24 ام (به وقت محلی) ، هنگامی که در مصاحبه با Sky News از وی خواسته شد چه زمانی این محاصره را کاهش دهد ، وزیر هنکوک گفت: “شواهد اولیه وجود دارد که نشان می دهد این محاصره گسترش سرکوب (تاج 19) را مهار می کند.”

و با این حال او پاسخ داد ، “اما هنوز یک راه طولانی و طولانی وجود دارد تا تعداد آنها به اندازه کافی کم شود (برای کاهش محاصره).”

انگلیس برای سومین بار وارد محاصره شد و از چهارم این ماه آغاز شد ، اما با اوج گیری جهش کرونا 19 ، اوضاع فروکش نکرد.

هانکوک گفت: “ما فشاری را می بینیم که NHS (سرویس بهداشت ملی انگلیس) هر روز با آن روبرو می شود.”

وی همچنین توضیح داد که سیاست افزایش فاصله بین واکسیناسیون اول و دوم در واکسیناسیون تاج 19 “زندگی را نجات می دهد”.

پیش از این ، مقامات انگلیسی اجازه داده بودند که فاصله دو دوز واکسن Pfizer و AstraZeneca از 3 تا 4 هفته تا 12 هفته داده شود. حتی اگر یکبار زده شود ، اثر آن کوتاه مدت است ، بنابراین هدف افزایش تعداد تلقیحات اولیه است.

در این راستا ، کارشناسان نگرانند که اثرات واکسن بدون شواهد علمی کاهش یابد. به طور خاص ، فایزر اظهار داشت که هیچ دلیلی برای اثبات اینکه آیا می تواند اثر پیشگیری از کرونا 19 را حتی بیش از 21 روز پس از اولین واکسیناسیون فراهم کند وجود ندارد.

هانکوک گفت: “اگر میزان عرضه محدود باشد ، شما می خواهید هرچه بیشتر افراد حداکثر محافظت را در اسرع وقت داشته باشند ، با توجه به تأثیر مناسب بعد از اولین دوز ،”

“تصور کنید که در دهه 70 یا 80 پدربزرگ و مادربزرگ دارید و دو دوز واکسن دارید.” این سریعترین راه برای نجات جان بسیاری از افراد است. “

طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کل تلفات کرونا 19 در انگلستان حدود 100000 نفر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *