[ad_1]

“ایالات متحده و ژاپن یک منطقه آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام را اجرا خواهند کرد”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] در هجدهم ، توشیمیتسو موتگی ، وزیر خارجه ژاپن در یک جلسه عمومی در مجلس شورایان سخنرانی کرد. 2021.01.19

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = توشیمیتسو موتگی ، وزیر امور خارجه ژاپن تأکید کرد که هیچ تغییری در روابط ایالات متحده و ژاپن حتی تحت دولت تازه تاسیس بایدن در ایالات متحده وجود ندارد.

وزیر امور خارجه موتگی در مصاحبه ای با Asahi Shimbun در 22 گفت: “هیچ تغییری در روابط بین ایالات متحده و ژاپن ، که کاملاً تحت رژیم بایدن ایجاد شده است ، وجود ندارد.

وی گفت: “هند و اقیانوس آرام و آزاد (FOIP) پیشنهادی ژاپن توسط کشورهای بزرگ ایالات متحده ، استرالیا ، هند ، آسیای جنوب شرقی و اروپا مشترک خواهد بود.” ایالات متحده و ژاپن در مقابله با عفونت جدید ویروس کرونا (کرونا 19) و مسئله تغییر اقلیم که همکاری با جامعه جهانی را نشان می دهد ، پیش قدم می شوند. ”

“برخلاف رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ ، که به دنبال بالا دستی کردن است ، بایدن تصمیم از پایین به بالا خواهد گرفت. از این نظر ، او جلسه اولیه وزرای خارجه آمریکا و ژاپن را برگزار می کند و برای اجلاس آماده می شود. ”

بالا به پایین به عنوان روشی برای حل مشکلات با تمرکز بر ارتباط بین رهبران شناخته می شود ، در حالی که از پایین به بالا به عنوان روشی برای تمرکز بر ارتباطات بین کارکنان در سطح کار شناخته می شود.

وی در مورد سیاست های ایالات متحده در چین پیش بینی کرد: “برخوردها در زمینه های مختلفی از جمله تجارت و برتری فناوری بین ایالات متحده و چین وجود دارد. حل و فصل اولیه دشوار است.”

تقابل قدرتهای اقتصادی جهان 1 و 2 پوند ، ایالات متحده و چین به طور کلی ، مسئله جامعه جهانی است. “ما در ایجاد مقررات آزاد و منصفانه نقش فعالی را جذب و بازی خواهیم کرد.”

وی در مورد بازگشت الحاق آمریكا و چین به عنوان رئیس توافق نامه مشاركت اقتصادی جامع و پیشرو در اقیانوس آرام (CPTPP) در سال آینده گفت: TPP11 دارای استانداردهای بسیار بالایی برای دسترسی به بازار ، تجارت الكترونیكی و مالكیت معنوی است. ”

وی حتی اگر آنها تمایل به ثبت نام داشتند ، وی گفت: “ما باید ببینیم که آیا ما آماده ایم که استانداردهای عالی (مقررات) را رعایت کنیم.” با توجه به چین به نظر می رسد این یک اظهار نظر باشد. وی گفت: “ما نمی توانیم استاندارد TPP را با توجه به حریف پایین بیاوریم.”

وی گفت ، در مورد ایالات متحده ، دولت تازه تاسیس بایدن به فضای داخلی توجه خواهد کرد. “من فکر نمی کنم که در مورد TPP حرکت فوری رخ دهد ، اما من سیاست تجارت را دنبال خواهم کرد.”

وی در مورد مشکلات حقوق بشر در چین پیرامون هنگ کنگ و اویغورها گفت: “این غیرقابل قبول است. ما بسیار نگران هستیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.