[ad_1]

“یک چالش امنیتی در دریای چین شرقی و جنوب چین وجود دارد” … چک چینی

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] در هجدهم ، توشیمیتسو موتگی ، وزیر خارجه ژاپن در یک جلسه عمومی در مجلس شورایان سخنرانی کرد. 2021.01.19

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = توشیمیتسو موتگی ، وزیر امور خارجه ژاپن در شورای دیپلماتیک اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) حضور یافت و خواستار همکاری برای دستیابی به اقیانوس هند و آرام آزاد و آزاد شد.

به گفته NHK و Nippon Geizai Shimbun (Nikkei) در تاریخ 26 ، وزیر امور خارجه موتگی شب قبل بصورت آنلاین در شورای دیپلماتیک اتحادیه اروپا شرکت کرد. مشارکت وی به دعوت اتحادیه اروپا بود.

وی با اشاره به چین گفت: “توازن جهانی قدرت (توازن قدرت) به طور قابل توجهی در حال تغییر است. در منطقه هند و اقیانوس آرام ، چالش امنیتی و اصول اساسی دموکراسی و حقوق بشر در دریای چین شرقی و جنوب چین دریا وجود دارد. “او.

در همان زمان ، وی تأكید كرد كه “منطقه آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام” ژاپن ابتكاری است كه برای همه كشورهایی كه از ارزشهایی مانند حاكمیت قانون مشترك هستند ، باز است.

وزیر امور خارجه موتگی خواستار همکاری برای دستیابی به یک منطقه آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام شد و همکاری بین اتحادیه اروپا و ژاپن را در زمینه امنیت دریایی تشویق کرد.

وی همچنین تأکید کرد که “برای دستیابی به یک منطقه آزاد و آزاد هند و اقیانوس آرام” ما یک سیستم تجارت چند جانبه را حفظ خواهیم کرد و برای تأمین امنیت دریایی با اتحادیه اروپا همکاری خواهیم کرد.

در پاسخ ، وزرای خارجه اتحادیه اروپا درک و پشتیبانی خود را از اهمیت یک نظم بین المللی بر اساس مقررات ابراز داشتند.

در اتحادیه اروپا سال گذشته ، آلمان و هلند دستورالعمل هایی را برای اقیانوس هند و اقیانوس آرام منتشر کردند. به عنوان اتحادیه اروپا ، جو رو به رشد برای تدوین اسناد مشترک مرتبط نیز وجود دارد. دولت ژاپن قصد دارد برای تدوین مقررات بین المللی با کشورهای اتحادیه اروپا همکاری کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *