[ad_1]

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스]وزیر امور خارجه آمریکا تونی بلینکلن در 24 نوامبر سال گذشته به عنوان نامزد در تئاتر Queen Wilmington در ویلمینگتون ، دلاور صحبت کرد. 2021.2.1.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون شین جونگ وون = تونی بلینکلن وزیر امور خارجه ایالات متحده در 1 (به وقت محلی) گفت که در حال بررسی تحریم های اضافی و انگیزه های دیپلماتیک برای حل مسئله هسته ای کره شمالی است.

وزیر امور خارجه بلینکلن در پاسخ به این س ifال که آیا کره شمالی را باید به عنوان یک قدرت هسته ای به رسمیت شناخت ، به NBC News گفت که “رئیس جمهور جو بایدن از تیم امنیت ملی خواست” به طور کلی “برای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره ، سیاست ایالات متحده در قبال کره شمالی را بررسی کنند.” مثل این.

وی گفت: “این ابزار می تواند شامل مشوق های دیپلماتیک نامشخص و همچنین تحریم های اضافی در همکاری با متحدان آمریكا باشد.”

با این حال ، وی به طور خاص توضیح نداد که “مشوق های دیپلماتیک” چیست.

وی در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از همان روز روی کار آمدن ، موضع قبلی خود را تکرار کرد که در حال بررسی سیاستهای موثر کره شمالی مبتنی بر همکاری با اتحاد برای حل مسئله هسته ای کره شمالی است.

در جلسه استماع کمیته روابط خارجی مجلس سنا در نوزدهم ، وی گفت که مسئله هسته ای کره شمالی “یک مسئله دشوار است که هر دولتی را آزار می دهد” و “من با در نظر گرفتن رویکردهای همه گزینه ها شروع می کنم”.

وی همچنین در آن زمان گفت كه “آیا برای افزایش فشار برای آوردن كره شمالی به میز مذاكره درباره هسته ای سازی و سایر راه حل های دیپلماتیک وجود دارد یا خیر؟”

وی گفت: “ما ائتلاف را در برابر تهدیدهای بین المللی مانند کره شمالی و روسیه دوباره احیا و احیا خواهیم کرد.”

در همین حال ، وزیر بلینکلن در مصاحبه ای با NBC همان روز انتقادات و تحریم های دقیق تری را علیه روسیه برای دستگیری و بازداشت رهبر مخالفان روسی الکسی ناوالنی نسبت به کره شمالی انجام داد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *