[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]وزیر امور خارجه آمریکا تونی بلینکلن در مراسم استقبال وزارت امور خارجه در 27 ماه گذشته (به وقت محلی) صحبت کرد. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = در حالی که دادگاه روسیه درخواست اداره فدرال اعدام احكام (FPS) برای لغو مشروطی الكسی ناوالنی را تأیید كرد ، تونی بلین كلن وزیر امور خارجه آمریكا ناوالی را بدون شرط در تاریخ دوم به دولت روسیه فرستاد ( به وقت محلی) وی خواستار آزادی فوری خود شد.

طبق وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده ، وزیر امور خارجه بلینکلن آن روز در بیانیه ای گفت: “ایالات متحده به شدت نگران است که مقامات روسی مشروط را برای ناوالنی ، مخالف مخالف لغو کنند.”

بلینکلن گفت: “ناوالنی ، مانند سایر شهروندان روسی می تواند از حقوق مندرج در قانون اساسی روسیه برخوردار شود.” روسیه یک تعهد بین المللی در قبال قانون دارد که برابری ، آزادی بیان و آزادی اجتماعات مسالمت آمیز را تضمین کند.

“ما بارها و بارها از دولت روسیه خواسته ایم که صدها شهروند روسی را که به دلیل استفاده از حقوق خود ، از جمله آزادی بیان و اجتماعات مسالمت آمیز ، به ناحق بازداشت شده اند ، با ناوالنی در هفته های اخیر فوری و بدون قید و شرط آزاد کند.”

“دادگاه حقوق بشر اروپا (دادگاه حقوق بشر اروپا) حکم صادر کرده است که محکومیت سال 2014 که حکم جدید ناوالنی را صادر کرده غیرقانونی ، خودسرانه و با انگیزه سیاسی است.” “” این ادامه تلاش برای نقض حقوق بشر و عدالت است. سرکوب تکثر سیاسی. “

“ما از نزدیک با متحدان و شرکا همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که روسیه مسئول عدم دفاع از حقوق مردم خود است ، در حالی که همکاری نزدیک با روسیه برای ارتقا منافع ایالات متحده است.”

به گزارش تس نیوز و آسوشیتدپرس روسیه ، دادگاهی در مسکو با اعلام اینکه “ناوالنی مکرراً ضرب الاجل گزارش را نقض کرده است” با درخواست FPS برای لغو قرار آزمایشی ناوالنی موافقت کرده است.

تاس گفت نوالی به جز یک سال حبس خانگی ، بیش از دو سال و شش ماه در زندان های با امنیت بالا خدمت خواهد کرد. ناوالنی گفت که قبل از زندان در بازداشت باقی خواهد ماند و جلسات کوتاه با خانواده و آشنایان قبل از انتقال مجاز است.

FPS از ناوالنی خواست که مدت کوتاهی پس از بازگشت از آلمان در هفدهم ماه گذشته ، دوره آزمایشی خود را لغو کند. از طرف دیگر ، نوالی اعتراض کرد که نمی تواند مستقیماً گزارش دهد ، همانطور که مقامات روسی درخواست کرده اند ، در حالی که برای مدت 5 ماه در آلمان از درمان اعتیاد به سم بهبود می یابد.

در دسامبر سال 2013 ، وی به جرم اختلاس 500000 دلار (تقریباً 566 میلیون دلار درآمد) توسط یک شرکت روسی وابسته به شرکت لوازم آرایشی فرانسوی Yv Rocher به 3 سال و 6 ماه زندان محکوم شد و اکنون در دوره آزمایشی است. ناوالنی ادعا می کند که ادعاهای اختلاس نیز دستکاری سیاسی شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *