[ad_1]

پیوند_انتخابی
[오베르호프=AP/뉴시스]در سیزدهم (به وقت محلی) زنی پس از بارش شدید برف در اوبرهوف ، آلمان در حال پاک کردن برف جلوی خانه خود بود. اداره هواشناسی پیش بینی می کند که یک موج سرد در منطقه ادامه خواهد داشت. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = وزیر امور خارجه اصرار داشت افرادی که به آنها واکسن کرونا 19 تزریق شده باید تا حدی از محدودیت های قرنطینه معاف شوند.

به گزارش رویترز در هفدهم ، هیکو ماس وزیر امور خارجه به رسانه های محلی تأکید کرد که “محدودیت های جلوگیری از انتشار کرونا 19 محدودیت اساسی در حقوق اساسی است ، بنابراین حذف این محدودیت ها حتی برای افرادی که واکسینه شده اند منطقی است. “

طبق سیاست قفل دوم پس از ماه نوامبر ، فقط کسانی که واکسینه شده اند باید به رستوران ها و سینما دسترسی داشته باشند. آلمان محاصره ای را که قرار بود در اوایل دسامبر برداشته شود ، تا 10 ژانویه تمدید کرد و اکنون به سی و یکمین دوره کشیده شده است. در صورت عدم بهبود اوضاع ، انتظار می رود تا پایان ماه مارس ادامه یابد.

وزیر امور خارجه با مخالفت وزیر کشور هورست سیهوفر و بسیاری دیگر از وزرا روبرو شد. اعتقاد بر این است که در حال حاضر امکان تزریق در آلمان یک امتیاز است ، اما اجازه دادن به دیگران برای رفتن به رستوران هایی که افراد دیگر نمی توانند پس از تزریق به آنجا بروند ، نابرابری را تشدید می کند.

آلمان با 83 میلیون نفر جمعیت ، واکسیناسیون با Pfizer-Bioentech را همزمان با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از 27 دسامبر آغاز کرد و اکنون حدود 1 میلیون نفر واکسینه شده اند. به دلیل کمبود واکسن ، سرعت آن بسیار کندتر از حد انتظار است ، زیرا این به معنای 50000 آمپول در روز به مدت 20 روز است.

شرکت فایزر به دلیل گسترش امکانات تولید ، به طور موقت میزان بهره برداری از کارخانه را در بلژیک و اروپا کاهش داده است که منجر به کاهش عرضه به اتحادیه اروپا شده است. وی به اروپا اطمینان می دهد که 300 میلیون آمپری را که تصمیم گرفته تا سال 2021 به اتحادیه اروپا برساند ، دو برابر خواهد کرد. Pfizer تولید کل خود را در سال جاری از 1.3 میلیارد تزریق به 2 میلیارد افزایش داده است.

به دنبال Pfizer ، مودنا که در 6 ژانویه تأیید اتحادیه اروپا را برای استفاده اضطراری دریافت کرد ، قول داد 80 میلیون را در سه ماهه تحویل دهد ، از جمله 10 میلیون تحویل تا پایان ماه مارس.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *