[ad_1]

ته سیک یون ، مسئول مدیریت اقتصادی بین الملل ، معاون وزیر دارایی و معاون رئیس بانک مرکزی در این نشست

پیوند_انتخابی
[Sejong = Newsis]دولت ایوژین دونگ ، وزارت استراتژی و دارایی شهر سجونگ. 09/03/2019 [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار Oh Jong-taek = وزارت استراتژی و دارایی در روز 24 اعلام کرد که Tae-sik Yoon در جلسه معاونان G20 (20 کشور بزرگ) و معاونان رئیس جمهور بانک مرکزی در 25 و 26 به صورت حضوری شرکت خواهد کرد (کنفرانس ویدیویی )

این اولین جلسه وزیران دارایی G20 است که توسط ایتالیا ، ریاست G20 در سال جاری برگزار می شود ، تا درباره طرح تجارت و جهت کار برای سال 2021 بحث شود.

در روز اول ، در مورد اقتصاد جهان ، همکاری کلان ، سیستم مالی و زیرساخت های بین المللی تبادل نظر می شود و در روز دوم ، مقررات مالی و شمول مالی ، مالیات بین المللی ، بهداشت و مالی پایدار مورد بحث قرار می گیرد.

فرماندار Tae-Sik Yoon قصد دارد به طور فعال نظرات دولت کره را ارائه دهد تا نتایج مشخصی را از G20 امسال برای هر جلسه کسب کند.

نخست ، جلسه اقتصاد جهانی بر اهمیت احیای تجارت از طریق بازیابی چندجانبه گرایی ، از بین بردن شکاف در واکسن ها ، بهبود بهره وری از طریق انتقال دیجیتال-سبز و پر کردن شکاف بین طبقات تأکید دارد.

در جلسه سیستم مالی بین المللی ، که رئیس مشترک کره است ، سخنان اصلی تأکید بر تمدید مهلت بازپرداخت بدهی برای کشورهای کم درآمد ، پاسخ به سیاست های انعطاف پذیر جریان سرمایه و تجزیه و تحلیل تأثیر ارز دیجیتال در سیستم مالی بین المللی.

جلسه مالیات بین المللی بر استفاده از رویکرد متمایز بین صنعت خدمات دیجیتال و صنعت تولید در رابطه با معرفی مالیات دیجیتال تأکید دارد و جلسه سلامت و سرمایه پایدار بر بازگرداندن چند جانبه گرایی WHO- جهت تقویت پاسخگویی متمرکز است. و گذار به یک اقتصاد کم کربن در کره. تلاش خود را برای

از سوی دیگر ، نشست G20 امسال قرار است در ماه اکتبر برگزار شود ، وزرای دارایی چهار بار جلسه خود را با جلسه وزیر دارایی آغاز کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *