[ad_1]

به نظر می رسد او از انتقادات در ایالات متحده آگاه است

پیوند_انتخابی

[워싱턴=AP/뉴시스] خبرنگار کوون سئونگ گون = دولت ایالات متحده تصمیم گرفته است فعلاً طرح واکسیناسیون علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) 40 زندانی زندانی در اردوگاه خلیج گوانتانامو در کوبا ، پایگاه نظامی ایالات متحده را لغو کند.

به گزارش آسوشیتدپرس در سی امین ماه (به وقت محلی) ، سخنگوی پنتاگون جان کربی امروز در توییتر خود اعلام کرد پنتاگون در حالی که پنتاگون اقدامات پیشگیرانه را برای نیروهای آمریکایی مستقر در اردوگاه خلیج گوانتانامو بررسی می کند ، برنامه های واکسین زدن زندانیان در اردوگاه ها را به تعویق می اندازد.

کربی گفت هنوز زندانی وجود ندارد.

در ایالات متحده ، پس از آنکه نیویورک تایمز (نیویورک) اعلام کرد واکسیناسیون زندانیان در اردوگاه های زندان گوانتانامو طی چند روز آغاز می شود ، صدای انتقادات به گوش می رسد.

کربی در توییتر خود گفت: “ما تصمیم گرفتیم تا برنامه این (واکسیناسیون زندانیان) را هنگام بررسی پروتکل دفاع نظامی ایالات متحده حفظ کنیم.” “ما وظیفه داریم از امنیت ارتش ایالات متحده محافظت کنیم.”

ارتش آمریكا در اوایل ماه جاری اعلام كرد كه قصد دارد كلیه پرسنل پایگاه گوانتانامو را واكسینه كند و این شامل زندانیان است.

مشخص است که هنوز هیچ زندانی آلوده به کرونا 19 وارد آبهای خلیج گوانتانامو نشده است.

ایالات متحده اردوگاه خلیج گوانتانامو را در ژانویه 2002 برای بازداشت اعضای سازمان تروریستی القاعده و طالبان افتتاح کرد. در میان آنها پنج زندانی وجود دارد که به دلیل کمک به حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 در ارتش محاکمه شدند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.