[ad_1]

گوشواره های ساخته شده از فلزات گرانبها ، هنر ناخن ، بسته های موی بلند نیز مجاز است
“بهبود کیفیت زندگی زنان و احترام به تنوع”

پیوند_انتخابی
[워싱턴= AP/뉴시스] کادت نوح پتی ، که ژوئیه گذشته سر خود را برای پذیرش در آکادمی نظامی وست پوینت در ایالات متحده تراشید. مدل های موی مردانه در ارتش ایالات متحده هنوز نزدیک به اصلاح است ، اما برای زنان در آینده گزینه های زیبایی شخصی مانند دم اسبی بلند ، کوتاهی مو ، گوشواره و مراقبت از ناخن به طور قابل توجهی گسترش می یابد.

[서울=뉴시스] خبرنگار چای می ری: وزارت دفاع ایالات متحده تصمیم گرفته است كه طیف وسیعی از آزادی های شخصی مانند دم اسبی ، موهای کوتاه ، گوشواره ، رژ لب و مراقبت از ناخن را برای زنان در ارتش مجاز بداند ، گزارش رسانه سیاسی ایالات متحده “The Hill”.

رسانه ها گزارش دادند ، جزئیات سیاست های لباس و موی زنان بین 25 تا 26 فوریه رسماً سفارش داده می شود و تغییرات عمده ای در ارتش ایالات متحده اعمال می شود.

سرلشکر گری بریتو ، رئیس ستاد مشترک وزارت دفاع ، به خبرنگاران گفت: “این سیاستی است که دولت ما برای بهبود کیفیت زندگی سربازان و کل واحد نظامی از نظر روحیه ایجاد کرده است. از مردم. “من در موارد اضطراری قادر خواهم بود اقدامات لازم را به سرعت و به صورت تیغ انجام دهم.

به طور خاص ، تغییر و آزادی مدل موی ارتش این واقعیت را در نظر می گیرد که طبق قانون نظامی قبلی ، زنان کاملاً محکم به مو ، علائم ریزش مو ایجاد می کنند ، و به ویژه زنان رنگارنگ دارای مشکلات پزشکی در پوست سر هستند.

وزارت دفاع گفت که اجازه دادن به مدل های کوتاه مو همچنین تسهیل حرکات زنان در حین آموزش رزمی و ایجاد تنوع فرهنگی و فرصت ها است.

در آینده ، سربازان زن ممکن است هنگام پوشیدن لباس های نظامی مانند لباس های فتح یا جنگ ، گوشواره های طلا ، نقره و الماس نیز داشته باشند. گروهبان ارشد برایان سندرز ، یک افسر در سیاست لباس ارتش گفت: “این یک سیاست بی سابقه و بسیار انقلابی در تاریخ ارتش ایالات متحده است.”

علاوه بر این ، در آینده ، به زنان اجازه آرایش لب و ناخن “حرفه ای” داده می شود ، اما رنگ های بسیار شدید از این امر مستثنی هستند. سبک دم اسبی که هنگام تمرین بدنی موهای بلند را ببندد مجاز است. در حین آموزش فنی یا هنگام استفاده از کلاه ایمنی ، سرها را به پشت لباس فشار می دادند.

در سال 2018 ، ارتش آمریكا گفت كه نیروی دریایی ارتش به تفنگداران اجازه می دهد كه دم اسبی و بسته های موی شیك داشته باشند و هفته گذشته نیروی هوایی گفت كه “از فوریه ، سربازان زن می توانند بیش از آنچه كه الان هستند رشد كنند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *