[ad_1]

من پاسخ خاصی به “حمایت” “اختصاص داده شده به مشارکت در سراسر جهان” نمی دهم

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]سخنگوی پنتاگون جان کربی در مورد روز دوم (به وقت محلی) توضیحاتی ارائه داد. (عکس = ذخیره یک حساب در وزارت دفاع در توییتر) 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = وزارت دفاع ایالات متحده پاسخ داد که در حال بررسی استقرار جهانی و مشارکت نیروهای خود در مذاکرات با کره و ژاپن است.

سخنگوی وزارت دفاع جان کربی در جلسه توجیهی حساب رسمی توئیتر خود در تاریخ 2 (به وقت محلی) در پاسخ به این س askedال که “آیا فکر می کنید متحدان آسیایی باید پول بیشتری را صرف سربازان آمریکایی کنند؟” “

این س alongال همراه با سوال درباره موقعیت دولت سابق دونالد ترامپ برای افزایش سهم دفاع مطرح شد. سوال کننده از موقعیت وزارت دفاع تحت نظر رئیس جمهور بایدن گفت ، “دولت سابق گفت که توافق نامه تقسیم هزینه های دفاع برای ایالات متحده مطلوب نیست.

کربی گفت: “من اکنون آماده نیستم که پاسخ خاصی بدهم.” وی ادامه داد: در مورد تقسیم هزینه های دفاعی هیچ چیز قابل خواندن به طور خاص از نظر مبلغ نیست.

وی همچنین تأکید کرد که “(لوید آستین) قطعاً انتظار دارد که نه تنها با آسیا بلکه با شرکای هند و اقیانوس آرام نیز گفتگو کند.” “ما متعهد هستیم که همکاری ها و دوستی های خود را در سراسر جهان افزایش دهیم.”

کربی گفت: “همانطور که او از روز اول گفت ، هیچ کس به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد.” همه ما به مشارکت و دوستان احتیاج داریم.

وی گفت: “5 اتحاد از 7 اتحاد ما در منطقه هند و اقیانوس آرام است.” “من می خواهم تأکید کنم که بسیاری از کشورهای شریک و اتحاد ما در این منطقه وجود دارد. این بخش بسیار مهمی از جهان است.”

کربی همچنین تأکید کرد که آستین به منطقه آسیا و اقیانوسیه توجه دارد.

دولت سابق ترامپ به دلیل مقابله با اتحاد سود با فشار بر متحدان برای افزایش سهم خود از هزینه های دفاع مورد انتقاد قرار گرفته است. وی همچنین خواستار عقب نشینی و اعزام مجدد نیروهای آمریکایی مستقر در خارج از کشور شد.

از آن زمان ، با پیروزی رئیس جمهور بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته ، احتمال تسریع در مذاکرات در مورد سهم آمریکا و کره از هزینه های دفاعی ، که به راحتی حل نشد ، مطرح شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *