[ad_1]

گزارش اختصاصی برای AP
دادستان کل ویلکینسون به دادستان های کشور دستور داد
برداشت سیاست از انتقاد جهانی در سال 2018

پیوند_انتخابی
[산루이스=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در 23th (به وقت محلی) از مانع مرزی در سان لوئیس ، آریزونا بازدید می کند و مانع را امضا می کند. 20/6/2020

[서울=뉴시스] گزارشگر چا می ری: وزارت دادگستری ایالات متحده سیاستی را از دوران دولت ترامپ حذف کرده است که “تحمل صفر” برای مهاجرت غیرقانونی در مرزهای ایالات متحده و مکزیک را در تاریخ 26 (به وقت محلی) ایجاد کرد ، آسوشیتدپرس گزارش داد.

مونی ویلکینسون ، وکیل دادگستری ، در راهنمای جدیدی برای دادستان های فدرال در سراسر کشور ، به دادستان ها دستور داد تا از نقاط قوت جلسات دادگاه های فردی استفاده کنند.

مطابق یادداشت ویلکینسون ، “در مورد اصولی که مدتهاست اصل برخورد فردی با پرونده های کیفری است ، بلافاصله بخشنامه ها را پس می گیرم.”

وکیلسن ، سرپرست دادستان کل کشور ، به ویژه هنگام برخورد با مجرمین ، دستور داده است که به جای اعتماد کامل به سیاست فدرال مانند گذشته ، سایر عوامل شخصی مانند سابقه کیفری فرد ، وضعیت فعلی و خسارات و تأثیر مجازات را نیز در نظر بگیرد.

سیاست تحمل صفر ترامپ پیگرد قانونی در مورد مهاجران غیرقانونی است که از مرز عبور می کنند و این جرایمی مانند قانون شکنی است. با این حال ، از آنجا که کودکان خردسال مونتاژ شده را نمی توان با هم در زندان نگه داشت ، کودکان جدا شدند و به سایر مراکز وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی ، وزارت مهاجرت کودک بدون همراه و خانواده سرانجام از هم جدا شدند.

لغو “اصل بدون تحمل” توسط بایدن توسط وزارت دادگستری بایدن دارای اهمیت نمادین قابل توجهی است. این به این دلیل است که دولت ترامپ 5 هزار و 500 کودک را با زور از والدین خود که از مرز مکزیک عبور کرده اند جدا کرده و آنها را جدا نگه داشته است.

در نتیجه ، جدایی اجباری خانواده ها در سال 2018 متوقف شد و از آن زمان بیشتر خانواده های مهاجر تحت پیگرد قانونی قرار نگرفتند ، اما جدایی والدین و فرزندان جوان از آن زمان تاکنون ادامه داشته است.

ویلکینسون ، سرپرست وزارت امور خارجه در یادداشتی گفت: “سیاست کشور ممکن است تغییر کند ، اما هدف ما یکی است. تحقق عدالت طبق قوانین فعلی است.”

رئیس جمهور جو بایدن همچنان دستورات خود را برای رفع بسیاری از محدودیت ها و سیاست های دوران ترامپ صادر می کند. به گزارش آسوشیتدپرس ، اما وقتی صحبت از سیاست مهاجرتی می شود ، دولت ترامپ به طور کلی تغییرات زیادی را ایجاد کرده است که تغییر تمام سیاست ها و سیاست های مهم و گره گشایی از شعار طولانی مدت طول می کشد.

برخی از والدین که مجبور شده اند با فرزندان خود کشور را ترک کنند ، قبلاً اخراج شده اند. وکلای آنها از دولت بایدن می خواهند که خانواده های جدا شده را برای زندگی در ایالات متحده بازگرداند.

در طول اجرای این سیاست ، بیشتر مقامات ارشد دولت ترامپ ، از جمله دادستان کل جف سشنز ، بر سرکوب و کاهش مهاجرت تمرکز داشتند. سیاست های بسیار اجباری مانند اصل تحمل صفر و جدایی خانواده ها نیز با هدف کنار گذاشتن خواسته های مهاجرتی مهاجرانی بود که سرانجام از مرزهای جنوبی عبور کردند.

برای سایر پناهجویانی که به ایالات متحده وارد می شوند ، دولت ترامپ همچنین از طریق یک سری دستورات اجرایی ، از جمله تغییر سیاست های قبلی یا اسکان مهاجران در اردوگاه های نزدیک به مرز ، تعداد مهاجران را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

سیاست یک فاجعه بود. علاوه بر این ، چیزی به نام سیستم داخلی وجود ندارد که باعث شود فرزندان و والدین دوباره با یکدیگر ملاقات کنند.

براساس گزارشی از سوی یک بازرس وزارت دادگستری که در اوایل ماه جاری منتشر شد ، سیاست جدایی والدین و فرزندان در نهایت منجر به کسری بودجه 27 میلیون دلاری دولت شد. کودکان از جدایی خشونت آمیز خود از والدین آسیب های عاطفی ابدی متحمل شده اند و غیر انسانی بودن بی رحمانه این سیاست مورد انتقاد رهبران جهان قرار گرفته است.

این سیاست به عنوان دستور اعدام ناگهانی توسط ترامپ در تاریخ 6 آوریل 2018 ، بدون اخطار و توضیح قبلی به مقامات فدرال اجرا شد و سیاستی بود که وزارت بهداشت و خدمات انسانی و پلیس فدرال ایالات متحده متحمل آن شدند. سرانجام ، این سیاست در 20 ژوئن 2018 به حالت تعلیق درآمد و قضات فدرال دستور اتحاد مجدد خانواده های مهاجر را دادند که هنوز تحت پیگیری هستند.

بر اساس گزارش یک گروه مدنی ، وزیر امور خارجه و مقامات ارشد آن زمان این امر را راهنمایی و تبلیغ کردند ، حتی اگر آنها می دانستند که اگر اصل تحمل صفر دستور اجرایی ترامپ اعمال شود ، جدایی کودکان مهاجر محقق می شود .

به ویژه ، وزارت دادگستری نگرانی های کارمندان در مورد شناسایی نام و محل اقامت کودکان خردسال را نادیده گرفت و هیچ روش یا سوابق نهادی را برای جمع آوری در آینده آماده نکرد. در نتیجه ، برخی از کودکان هنوز نتوانسته اند والدین یا همکاران خود را پیدا کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *