[ad_1]

“طبق دستورالعمل دولت ترامپ برای ترک سه شرکت NYSE”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = China Mobile ، China Telecom و China Unicom ، سه شرکت اصلی ارتباط از راه دور تلفن همراه چین ، برای برداشتن اقدامات برای نوشتن بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) در 20 ام (به وقت ایالات متحده) درخواست کرده اند و دولت چین ابراز کرده است حمایت کردن.

به گفته وزارت امور خارجه چین در تاریخ بیست و یکم ، سخنگوی هوا چون یینگ در جلسه توجیهی منظم گفت: “چین از این سه شرکت در دفاع از حقوق و منافع خود مطابق قانون حمایت می کند.” این NYSE را از لیست خارج کرد. آنها به این عمل پاسخ دادند. ”

سخنگوی هوا گفت: “این سه شرکت برای تقریباً 20 سال یا بیشتر در NYSE به صورت گواهی سپرده گذاری سپرده گذاری (ADR) ثبت شده اند. آنها مقررات و الزامات نظارتی بازار سهام ایالات متحده را رعایت کرده اند. به طور کلی شناخته شده است. ”

وی گفت که “حذف این سه شرکت از NYSE مطابق با دستورالعمل اجرایی و هدف سیاسی دولت ترامپ است.”

وی تأكید كرد ، “این كاملاً نادیده گرفتن وضعیت واقعی شركتهای شركت كننده و حقوق قانونی و منافع سرمایه گذاران جهانی است” و تأكید كرد ، “این امر به طور جدی قوانین و نظم عادی بازار را تضعیف می كند.”

در 20 ام (به وقت ایالات متحده) ، سه شرکت بزرگ ارتباط از راه دور درخواست تجدید نظر با NYSE را داشتند. این خبر ساعاتی پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جو بایدن منتشر شد.

مقررات مربوطه NYSE را ملزم می کند تا در طی 25 روز کاری از بیستمین روز استفاده از آن بحث کند.

در تاریخ ششم (به وقت محلی) ، NYSE اعلام کرد که سه شرکت از جمله China Mobile ، China Telecom و China Unicom را از بورس اوراق بهادار نیویورک خارج خواهد کرد. یک هفته از اعلامیه اولیه و دو روز پس از اعلام ابطال می گذرد.

NYSE توضیح داد که تصمیم خود برای انطباق با دستورالعمل های جدید وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) را لغو کرده است.

در بیانیه چاینا موبایل آمده است: “از زمان تاسیس این شرکت در ایالات متحده در اکتبر 1997 ، کاملاً به قوانین محلی و قوانین بازار پایبند بوده و مدیریت حقوقی را انجام داده است.”

China Unicom ، فهرست شده در NYSE در سال 2000 ، و China Telecom ، ثبت شده در سال 2002 ، در بیانیه ای گفتند که آنها به طور قانونی در بازار سهام ایالات متحده فعالیت می کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.