[ad_1]

بایدن “رهبری محکم و تجربه اصلی را به ارمغان خواهد آورد”

پیوند_انتخابی
[해리스버그=AP/뉴시스]در نوزدهم (به وقت محلی) ، رئیس جمهور جدید منتخب بعدی ایالات متحده ، جو بایدن ، کمیسر فدرال بهداشت در پنسیلوانیا ، راشل لوین را به عنوان نامزد دستیار بعدی وزیر بهداشت و رفاه برای دولت بعدی معرفی کرد. تصویر نشان می دهد که لوین مدیر طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مقر آژانس مدیریت فاجعه پنسیلوانیا (PEMA) در هریسبورگ ، پنسیلوانیا در تاریخ 29 مه سال 2020. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = رئیس جمهور جدید منتخب بعدی ایالات متحده ، جو بایدن ، یک دکتر تراجنسی را به عنوان معاون وزیر بهداشت وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) منصوب کرده است تا در پاسخ به عفونت ویروس کرونا ویروس (Corona 19) پیشگام باشد.

در نوزدهم (به وقت محلی) ، بایدن کمیساریای فدرال بهداشت در پنسیلوانیا ، راشل لووین ، یک پزشک تراجنسی را به عنوان نامزد دستیار وزیر بهداشت HHS برای دولت بعدی معرفی کرد. در صورت تأیید ، او اولین مقام فدرال تراجنسی خواهد بود که هویت خود را فاش می کند و توسط سنا تأیید می شود.

Bide-انتخاب در بیانیه ای در وب سایت گفت: “مدیر Lovin رهبری محکم و تجربه اصلی (برای HHS) را برای کمک به افراد در پیمایش این همه گیری ، بدون در نظر گرفتن نژاد ، مذهب ، گرایش جنسی ، هویت جنسیتی یا معلولیت به ارمغان می آورد.” کمیته انتقالی. دارای رتبه.

کمالا هریس ، معاون تازه انتخاب شده رئیس جمهور ، گفت: “مدیر لوین یک کارمند دولت قابل توجه با دانش و تجربه برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر است.” من مشتاقانه منتظر کار هستم. “

مدیر لوین استاد اطفال و روانپزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است و ریاست انجمن مقامات بهداشت ایالتی و منطقه ای (ASTHO) را بر عهده دارد که نمایندگی آژانس های بهداشت عمومی ایالتی را در سراسر کشور دارد. وی در مورد برنامه های روزمره مانند مخدرهای مخدر برای تسکین درد و ماری جوانا پزشکی صحبت کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *