[ad_1]

به درخواست WHO … استفاده اضطراری عمدتا در کشورهای در حال توسعه

پیوند_انتخابی
[ 베이징=신화/뉴시스] کارخانه Sinobac در چین ، که واکسن تاج تولید می کند. محققان از ایالات متحده مقاله ای را در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) منتشر کردند که بیماران مبتلا به بیماری های دستگاه گوارش فوقانی می توانند به راحتی از طریق غذا به COVID-19 آلوده شوند.

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = دولت چین از برنامه های خود برای تهیه 10 میلیون دوز واکسن جدید ویروس کرونا (کرونا 19) برای پروژه خرید و توزیع مشترک COVAX خبر داده است.

بر اساس اعلام وزارت امور خارجه چین در تاریخ 3 ، سخنگوی وانگ وون بن در یک جلسه توجیهی منظم در طول روز گفت: “به درخواست سازمان بهداشت جهانی (WHO) چین تصمیم گرفته است 10 میلیون دوز واکسن به کواچ ارائه دهد” It برای اهداف اضطراری در کشورهای در حال توسعه استفاده خواهد شد “.

وانگ گفت: “این یک گام مهم در جهت توزیع عادلانه واکسن ها (کرونا 19) ، تقویت همکاری قرنطینه بین المللی و تحقق ایدئولوژی” جامعه بهداشت انسانی “است.

وی افزود: “چین قبلاً به COVEX پیوسته است و ارتباط نزدیكی با WHO برقرار می كند.” “واکسن ها باید تلاش کنند تا از طریق واکسن به کشورهای در حال توسعه به عنوان کالای عمومی جهانی اطمینان و تأمین کنند.”

پیش از این ، WHO بازنگری اضطراری واکسن کرونا 19 را توسط شرکت های دارویی چینی Sinoparm و Sinobac آغاز کرد.

انتظار می رود هر دو واکسن برای استفاده اضطراری از اوایل ماه مارس تأیید شوند. تاکنون WHO استفاده اضطراری را فقط برای واکسن های Pfizer تأیید کرده است.

اگر Synoparm و Synobac این تأییدیه را دریافت کنند ، می توان آنها را از طریق COVAX به سراسر جهان ارسال کرد.

با تصمیم کره برای تهیه 20 میلیون دوز واکسن از طریق COVAX ، احتمال معرفی واکسن ساخت چین نیز در حال افزایش است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *