[ad_1]

“ارتباطات عمیق مربوط به همکاری قرنطینه و غیره … دستیابی به شناخت مشترک مهم ”

پیوند_انتخابی
سخنگوی وزارت امور خارجه چین ژائو لی ژنگ بعد از ظهر هجدهم ریاست كنفرانس مطبوعاتی منظم را در پكن برگزار كرد. (منبع عکس: فیلمبرداری از وب سایت وزارت امور خارجه چین) 2020.08.18

[서울=뉴시스] خبرنگار مون یه سونگ و هونگ جی اون = رئیس جمهور مون جائه این و رئیس جمهور چین شی جین پینگ روز بیست و ششم را خواستار شدند و وزارت امور خارجه چین آن را “شروع خوب برای سال جدید” توصیف کرد.

طبق گفته وزارت امور خارجه چین در تاریخ 27 ، سخنگوی Zaorizen در جلسه توجیهی منظم همان روز گفت: “رئیس جمهور شب گذشته با رئیس جمهور مون صحبت کرد.

سخنگوی ژائو همچنین گفت: رهبران کره و چین در مورد قرنطینه و همکاری در مورد ویروس جدید کرونا ویروس کرونا (کرونا 19) و روابط بین دو کشور ارتباطات مفصلی برقرار کرده اند و به رسمیت شناختن مشترک مشترک (توافق نامه) رسیده اند.

وی گفت: “این نقطه شروع خوبی برای مبادله و همکاری کره و چین در سال جدید است.” “من معتقدم که این ارز منجر به پیشرفت جدیدی در روابط کره و چین خواهد شد.”

پرزیدنت مون ، 40 ساعت شروع تماس تلفنی عادی با Xi داشت که از ساعت 9 شب بیست و ششم آغاز شد.

خانه آبی گفت: “ما می خواستیم دو رهبر این سال و سال آینده را” سال تبادل فرهنگی بین کره و چین “اعلام کنند و سال مبادله را برای دستیابی به نتیجه غنی با موفقیت ارتقا دهند.

علاوه بر این ، با سی امین سالگرد روابط دیپلماتیک کره و چین در سال 2022 ، مبادلات و همکاری های دو کشور فعال تر خواهد شد و ما از طریق کمیته توسعه آینده روابط کره و چین توافق کرده ایم که برنامه ای برای 30 سال آینده

رسانه های مهم چینی گزارش زیادی درباره تصمیم تقویت مبادلات دوجانبه از طریق تماس تلفنی کره جنوبی و چین گزارش دادند.

رنمین لبائو ، آژانس حزب کمونیست چین ، در صفحه نخست گفتگوی کره جنوبی و چین منتشر کرد.

تلویزیون دولتی China Central (CC) نیز اخبار گفتگوی عادی کره و چین را در اخبار مهم صبح امروز منتشر کرد.

با این حال ، رسانه های چینی گزارشی مستقیم از درخواست رئیس جمهور مون برای سفر جدید به کره ارائه ندادند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *